Sizin keşkeleriniz duygusal anılarınız neler?

ben duygularını aşırı yaşayan insanım, herşeye ağlarım, herşeyede mutlu olurum.. ama anne baba boşanmış anne evlenmiş baba uzakta..

keşke diyorum annemle babam bir evde olsa, birbirlerine bakışlarını görsem, aşklarını duysam, keşke evin içi çiçek bahçesi gibi capcanlı olsa keşke aynı sofraya beraber oturabilsek keşke bağra bağra kavga etsek keşkee...

benim keşkelerimde varmış bu hayatta, annemin babamın nişanlılık fotorafı yatağımın baş ucunda, bazen annemle babam gerçekten yanımdaymış gibi ikisde benleymiş gibi..

keşke bu hayatı aşırı sevgi dolu yaşasaydım o aile sıcaklığı, benim babama olan aşkım hayranlığım annemin babama olan aşkı keşke böyle olsaydı..

sizin keşkeleriniz duygusal anılarınız neler?

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• keşke kötü kalpli olsaydım...

1|0
    0|0
    • bencce keşke herkez iyi kalpli olsa mutlu huzurlu geçinip giderdik :) sevgi dolu bi hayat olurdu belkide...

• evet bazen byle olur ah şu çıkarcılık olmasa o zmn nolcak kmse kmseye bakmıcakmı acaba!

• bu işler kısmet işi. mutsuz olmamak için iki kişininde çıkarcı olmaması gerekiyo. ama genelde zıt kutuplar birbirini çeker bilirsin. o yüzden bir taraf keşkelerle yetiniyo...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• aile faktörü çok önemli çoğu kişi kaybetmeden anlamasa da. adına üzüldüm gerçekten... keşke, hayatta keşke diyecek bir sebep kalmasa...

1|0
    0|0
  • ben rüyada bile köyümü görüyorum.. üniversiteyi kazandığım güne lanet ediyorum.. bir halt oldu, çok kzaanıyoruz çok harcıyoruz.. az kazanıp az harcasaydık ne kaybedecektik...

1|0
    0|0
  • Her zaman kaçan balık buyuk olur... Ama bizim için belkide keşke dedıklerımız hayırlı olmayandır :)) Bilemeyiz.. ;)

1|0
    0|0
    • eh yani.. :)

• hıı haklısın çok haklısın.

• ayrıca bu gun en basıt hasta olsan sıgortan olmasa ne yapıcan? Evlı olsan çocuklarına bakamasan para evet onemlı değil ama şartlar parayı gerektırıyor artık.. Para olmadan da mutlu olursun ama sureklı yıpranırsın en azından yeterlı paranın olması lazım :)

• senin adına üzgünüm ama hiç üzülme vardır bundada bir hayır,keşkelerim beni çok yedi o yüzden artık keşke demiyorum

1|0
    0|0
  • keşke dünyaya hiç gelmeseydim ^^ temiz

1|0
    0|0
  • seninki kadar büyük üzüntülerim olmamakla beraber, kaybettiklerim ve kazanamadıklarım canımı acıtır.. hayatı bi tahterevealinin bir ucunda oturup yukar aşağı yaşamktan sıkıldım

1|0
    0|0
  • keske portakal agacında vitamın olarak kalsaydım...

1|0
    0|0
  • senn kne benzer bi durum bendede war. herşeye ragmen gülmesni bilirim ama :)

1|0
    0|0
  • YAŞAMAK...

1|0
    0|0
  • ben sana üzülmekten yazacak bişi bulamadım kız :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok keşkem var ama yaşamak güzel

1|0
    0|0