Spordan sonra kırmızı et?

Yoksa beyaz etmi daha iyi olur kırmızı et yersek ne olur beyaz et yersek ne olur :)

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• kırmızı ette creatin var beyazda yok.

0|0
    0|0
    • :) ne oluyor öyle olunca

• hiç bılgısı olmayan bır ınsana bunu anlatmaya uşendım :)

• Bilmemek ayıp değil ogrenmemek ayıp :) yazar int ogrenirim.. sen de hiç birşey bilmeden öğrendin.. bir bilsende bir bilene danis yeter herhalde bu kadar :D anladın ışte sen

En İyi Kız Görüşü

• İkisi de proteindir kas oluşumunu sağlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Biraz düzgün spor yapan herhangi bir branşla ilgilenen bir insanın haftada birden fazla kırmızı et yememesi gerektiğini bilir. Eksik protein gereksiz yağlanma. Tavuk candır lakin balığıda eksik etme. Karbonhidrati dengeli al fakat ekmekten olmasın... Lifli yiyecekler tüket program hazırlarmaya da para verme az buçuk belli ne yiyeceğin zaten.

0|0
    0|0
  • Herkes kırmızı et tüketmek ister ama ucuz olduğundan tavuk göğsü popüler bu konuda...

0|0
    0|0
  • bilinçli spor yapan kişinin spordan sonra kırmızı et tüketeceğini sanmıyorum. amaç karın doyurmaksa ona bişey diyemem

0|0
    0|0
    • Neden ama onda da protein yok mu

• protein var tabiki ama sağlıklı beslenme açısından ve kas dokunun oluşması açısından lif içeren beyaz et daha çok tercih edilmelidir.

• Ikiside protein olarak yiyebilirsin hangisie maddi olarak alabiliyosan al sorun degil AMA kirmizi et insan kaslarima en yakin proteindir

0|0
    0|0
  • bence ikisini de yeme

0|0
    0|0
  • İkiside iyi birer protein kaynağı ama kırmızı et yavaş sindirilen bir protein kaynağı olduğu için ve çinko demir ve birçok amino asit içerdiği için daha iyi yağsız et tabi ki

0|0
    0|0
  • kas istiyorsan kırmızı et yemelisin. tavukta daha fazla protein var ama kas yapımında kırmızı et daha iyidir.

0|0
    0|0
  • İkisinide dene bence

0|0
    0|0
  • haftada 2 gün kırmızı et 5 gün beyaz et yenmeli kırmızı et icindeki kretin oranı gelişim icin önemlidir.

0|0
    0|0
    • Ya hergün hergün tavuk mu yenir ama :) sadece spor yaptığım günler spordan sonra yiyorum

• beyaz et icine sadece tavuk girmez :D balık ürünleri ve tavuk spora gitmediğin zamanlarda et tüketmelisin kaslar dinlenirkende protein ister ;) söylede yapabilirsin 2 gün kırmızı et 3gün beyaz et 2gün bakliyat agırlıklı ye :D fitness ugrasıyorsan mecbursunnnn ;)

• Abi Nie hepiniz spor de ince vücut geliştirmeden anlionuz ki ben motocros yapiyom mangal yapiyoz dinlenme aralarında 😄😄

0|0
    0|0
  • kırmızı et

0|0
    0|0
  • ikisinide dene tarafını seç... şaka yapıyorum spordan 2 saat önce bulgur ve beyaz et yemeni öneririm çünkü yarım kilo kırmızı et fiiyatına 2 kilo beyaz et geliyor... spora ne aç git nede tok bu yüzden spordan 2 saat önce ye

0|0
    0|0
  • Balık ye :)

0|0
    0|0
  • Kırmızı daha iyi ucuz diye beyaz yiyorlar genellikle

0|0
    0|0
    • 100 ve yeterli olur herhalde

• Teşekkür ederim içim rahatladı şu an spor yapıyorum bende genelde kırmızı et yemek durumunda kalıyorum yanindada küçük bir porsiyon makarna :) tavuk sevmiyorum pek te yiyemiyorum açıkçası

• Önemli değil😊

• Arkadaşlar size tafsiyem spordan2/1bucuk saat önce kırmızı et ve yeterince su spordan sonra eğer acıkırsanız beyaz et ve vitaminli besinler ve su cok kısa zamanda etkisine göreceksiniz asla ve asla spordan sonra acıkınca kalorili iyeceklerden uzak durun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Muhim olan ihtiyacin olan proteini almak. Kirmizi et daha iyi tabi

0|0
    0|0
  • kirmizi hafif pembemsi et gibisi yoktur, az pismis :p

0|0
    0|0
  • Beyaz et tabikii

0|0
    0|0