Diyelim kiii başınıza bu geldi...

Diyelim ki en yakın arkadaşınız sizi bir cafeye davet ediyor. Yalnız olduğunu çok sıkıldığını söylüyor. Ve sizde kabul ediyor gidiyorsunuz. Ve daha önceden tanıştığınız bir kere aynı ortamda bulunduğunuz, hafif hoşlandığınız hatta çıkma teklifi etmeyi düşündüğünüz kızı da orada görüyorsunuz. Kız pek konuşmuyor. Suskun. Daha sonra bu yakın arkadaşınız diyor ki, Meleğide durağa motosikletinle bırak falan diyor. Götürüyorsunuzda.. Hafif muhabbet ediyorsunuz. El sıkışıp yanaktan öpüp ayrılıyorsunuz. Peki daha sonra bu kızı aynı ortamda gördüğünüzde nasıl davranmasınnı beklersiniz:/

Güncellemeler:
Melek ben oluyorum arkadaşlar, durağa bıraktığı, hoşlandığı, teklif etmek istediği..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• e olabilir böyle şeyler. ama meleği durağa falan bırakmam.

0|0
    0|0
    • nedenn:D

• bi şekilde özür dile :) ilgini göster biraz.

• tamam dilerim..

Erkekler Ne Diyor 5

• gelip beni öpmeli,yabancı gibi davranmamalı

1|0
    0|0
  • yanaktan bile opturmussun,cocugun duygularinida biliyon,sende bos degilsen cocuga karsi bi zahmet sicak davran git konus

0|0
    0|0
    • yanaktan öptürmek derken el sıkışıp öyle öpülür ya hani yanaktan bir sağ bir sol öyle:d

• anladik ya o kadarini bisey demedik zaten.ama imkanlar el veriyorken zamani bosa harcamayin

• öneli olan senin ne düşündüğün eger hoşlanıyosan bence işleri zorlaştırma daha samimi davran

0|0
    0|0
  • seninle atık rahat bir şekilde konuşmaya başlar artık yani

0|0
    0|0
  • artık ortam yumuşamış nede olsa normal bir samimiyetle konuşulur artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...