İlişkinizde sözünüzü nasıl geçiriyorsunuz?

Sevgilinizle alakalı bi bakın hele...

ilişkinizde nasıl baskın olabiliyosunuz sözünüzü nasıl geçiriyosunuz ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bunu ben de anlamış değilim.. bahar aylarında bi sevgilim vardı dedim ki bütün kumanda sende, ne istersen o..ve nedense gene de çekinikti..sonra dedi ki.. sen her şekilde baskınsın, gülsen deü espri yapsan da, sussan da, bi ağırlık hissettiriyosun.. allah vergisi mi bilemem.. amaa fazlası ağır,karşı tarafa da işlence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• on agosterdıgım sevgi sözümün gecmesıne neden oluyor baskı kurmam ama ıstedıgım bişe geri cevrilmedi hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • demokrasi işliyor bizim ilişkimizde

yatak odası benim

oturma odası onun

eaaa

gerçi bazen oturma odasında sevişirken yine anlaşmazlığa düştüğümüz durumlar olmuyor değil

0|0
    0|0
  • Tokat herşeyin üstesinden geldi bu zamana kadar :)

0|0
    0|1
    • geri dönüşü olmuyomu :)

• o orta yolu nsıl bulcaz

• misal onun ciddi anlamda sinirlendiği konularda sen alttan alacaksın seninkilerde de o bu çok önemli

Kızlar Ne Diyor 1

• baskinligi karakterimle davranislarimla yapiyorum zorla siddetle degil. ozaman tam aksisi olur ve istedigini elde edemezsin. genelde esimin dedigi oluyor gibi yaparim davranirim ama herzaman sonunda hep benim dedigim olmustur ve esim buna hala sasar nasil becerdime. ben bile bazen anlamiyorum. tutucu olacaksin istedigin seyde pes etmiyeceksin pas vermiyeceksin bence ozaman zafer senindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...