Benden hoşlanan tüm erkekler bakışlarını kaçırıyor

Ya gerçekten hepsi böyle birkaç tanesi dışında çoğu onların hislerini ben öğrendikten sonra benden kaçar oldular. Göz kaçırmalar, kafa çevirmeler... Nedir bu? Neden böyle yapar bir erkek ya.. Of..

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• korkaktrr ... dikkat et çok güzel kızların yanında çok fazla yakışıklı erkekler yoktr nadirdir yani olanlarda cesaretli olnlardır kadınlar genelde tipe bakmazlar baksalar bile ( %20) bakarlar önemli olan konuşabilmektirr cesaretli olmaktr

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• cekiniyordur biraz sıcak davran bence

0|0
    0|0
  • utangaçlığından yapıyordur.

0|0
    0|0
  • post ucuza gitmesin nazlanıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Kendine güveni olan erkek dışında her erkek yapar zaten çekiniriz çünki eğer seninde ona karşı ufakda olsa bi hoşlantın varsa konuşmaya çalış yakınlaşın düzelir zaten

0|0
    0|0
  • kendine güveni yoksa böyle yapar.

0|0
    0|0
  • seni kendisine çektiyse artık kendinigeriye çekiyor hepsi bu yani

0|0
    0|0
    • görmezden geliyorum ben onları çoğunlukla bir adım attığım falan yok

• olabilir... Sessiz bir kızım onu pek tınlamıyor gibi davrandım hep. Belkide umudu kesti diyeceğim ama kaçması hiç normal gelmedi bana

• zorları başarmak en güzelidir her zaman

• boşa kürek çekmek istemiyorlardır belki

0|0
    0|0
    • ben onları görmezden geliyorum genelde. Ama biraz dikkat ettimde.Beni uzaktan bile görse yanından geçmem tehlikesiyle hemen oradan uzaklaşıyor. Anlamıyorum ya. Önceden de yakın olmak için çabalardı

• çekın gen olanlar onlar açılamayanlar olsa gerewk

0|0
    0|0
  • sen bi laf atarsın kızarsın diyedir.. ben olsam dik dik bakardım çekmezdim :D

0|0
    0|0
    • laf atmayacağımdan emin olması gerek ama.. Bilemiyorum önceden sürekli bakardı sürekli etrafımdaydı ne zaman hislerini öğrendimmm hoop hemen kaçar oldu. Hemde ne kaçma! uzaktan geldiğimi görüp hemen oradan uzaklaşıyor ya. Bir çocuk var çıkma teklifi etmek istediğini arkadaşıma attığı mesajda gördüm mesela ama beni karşısında görünce kafasını çeviriyor. Allahım ya

• boşver ilgilenme onunla haketmiyor demek ki seni

• haketmiyor derken? Yani his yok mu içinde

• sen onların hoşlandığını sanıyorsundur bence

0|0
    0|0
    • yok hareketleriyle falan hoşlandıklarını belli eden, hatta çıkma teklifi etmek isteyeni bile kaçırıyor

• Biri daha var mesela. Arkadaşıma mesaj atmış alacağı güle kadar sormuş çıkma teklifi edeceğinden bahsetmiş. Amaa gel gör ki beni görünce bakmyor görmezden geliyor

• bence iş sende bitiyor. kendini hesaba çek. hareketlerini kontrol et. değişim var mı sende onu düşün.

• imkansız havan var demek ki

0|0
    0|0
    • havam var mı bilmiyorum ama herkesle muhabbetim yoktur.

Kızlar Ne Diyor 2

• Çıktığın çocukları yediğine dair etrafta dedikoduyu kim yayıyor ki ...

1|0
    0|0
    • valla bilmiyorum ama hepsini genelde bende görmezden geliyorum. Ama dikkat ettim resmen benden kaçıyor. %100 kaçıyor. Beni uzaktan görüp oradan uzaklaşmaya çalışmak nedir?

• Hahahahaah çirkef olabilsem cidden çirkeflesecem ya:D Adamı deli eder bunlar

• cekiniolardır nie olck

0|0
    0|0
Yükleniyor...