Bi bakarmısınız lütfen ? :)

Arkadaşlar 2 ay sonra en yakın arkadaşımın düğünü var 10-15 kilo vermem gerek çok kilolu değilim ama iri bir yapım var 1.75 boyundayım sırt dekolteli önden yırtmaçlı uzun bir elbise giymek istiyorum sevgilimle birlikte gideceğiz ve nikah şahidiyim. önerebileceğiniz bir diyet listesi egzersiz ve bunun gibi şeyler yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Sabahları 2 dilim kepek ekmek 2 kibrit kutusu kadar peynir ve domates salatalık biber (istersen peynir yerine yumurta yiyebilirsin) Öğlen sebze yersen yanında 2 kasık pilav veya makarna eğer akşam et türlerinden yiceksen öğlen sebze yemelisin öğlen et yediysen akşam sebze yemelisin yanında bol salata ve yoğurt ara öğünlerde yoğurt veya meyve veya 4 kepekli bisküvi. Ayrıcada ip atla 20 dk boyunca ip atla tam tamına 200 kalori yakıyorsun.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• lütfen mantıklı ol biraz. 2 ayda 15 kilo verilmez. yavaş yavaş sağlıklı bir şekilde vereceksin. o düğünde öyle elbise giymesen ölürmüsün?

0|0
    0|0
  • ekmeği bırak ve yüzmeye vakit ayırabiliyorsan haftada 4 gün bunun için uğraş. ve bunu sistematik olarak aynı günlere denk getirerek yapmaya gayret et.

0|0
    0|0
    • Ben zaten yüzücüyüm şuan bir sakatlık geçirdiğimö için bu kiloları aldım tekrardan başlasam vücudum 2 haftada toparlar kendini ama daha iyiyleşemedim

• yüzmek çok iyidir gerçekten hem beyin olarak hemde vücut olarak rahatlamanı sağlar tabi rahatlamak derken kilo bakımından söyledim :)

• alem misin nesin böyle:) türkçe işte insana bazen açıklama yaptırtıyor:) beyin tamam ama vücudum rahatlamıyor çok yoruluyorum daha başındayım ondan mıdır nedir...

• kendinde bunu gerek görüyor musun peki

0|0
    0|0
    • aslında sevgilim gerek yok diyor ama ben versem iyi olacak kıyafet vücudu tam sarıyor hiç değilse en az 7-8 kilo vermem lazım göbeğim var ve göğüslerim büyük

• Beğenilmicek bir fiziğim yok ama ben sporcuyum eski fiziğime dönmeden giymem o kıyafeti

• maşAllah Allahım sahibine bağışlasın kardeşim benim

• bol bol seviş ve az ye :D

0|0
    0|0
  • ölüm orucuna girmen gerekiyo arkadaşım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1.75 boy istediğim boy bir protein diyeti sadece belli gramlarda et yiyosun en uygunu o çoğu ünlü uyguluyo tabi senin bünyene uygun olmayabilir sana tek önerim yemek yerine salataya sarıl çikolata yerine elmaya bide öğün aksatma programına ara öğün sok bir tane elma gibi

0|0
    0|0
    • sorun şu yüzücü olduğum için çok güzel bir fiziğim var omuzlarım geniş sırtım kemikli göğüslerim dik ve büyük. sadece sakatlandım ve 3 aydır spor yapmıyorum haliyle hamlaştım ve sarkmalar oluştu sürekli otur otur kilo aldım ve göbeğim var şuanda basenlerim şişti 8-9 kilo versem eski fiziğime kavuşacağım...

• zamanında annem yüz kızım uzarsın dedi dinlemedim 1.67 kaldım o zaman yürü çık dışarı yürü bi yarım saat sadece yanında 1 elma ve bir pet şişe su bulunsun sana önerim günde en az 1 en fazla 2litre su iç o formda kalıp kilo vermeni sağlıyo ve çok sık tuvalete git

• yarım saat yürü ve mutlaka 1 litre su iç formda kalırsın yürüdükten sonra sadece bir elma yiyebilirsin

• yani kilo veremezsen sırt dekoltesinden vazgeç derim hoş durmuyo

0|0
    0|0
    • benim problem gögüs ve basenlerde birazda göbek var sırtım düz ve kemikli sıkıntım yok ama yinede vermem gerek :S

• bol şans inşallah verirsin

• inşallah :)

• 2 aya kadar 7-8 kilo ver daha sağlıklı .. hayatından şekeri çikolatayı hamur işini tamamen kes ... bol salata ye kepekli ekmek ye . ızgara türü beslen . verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...