Lütfen sadece ciddi cevaplar bekliyorum.ciddi olmayan eksiyi alacak.

hoşlandıgınız ama açılmadıgınız kızın dogum gununu nasıl kutlardınız? Imkanlarınız kısıtlı telefonu yok sızde. sadece facebookta var. Saat 12 de özel mesaj mı atardınız yoksa herkes gıbı duvarınamı yazardınız?

Güncellemeler:
kendisi fazla samimi olmadıgım bırıydı ama hoslanıyorum. bana ozelden mesaj atmış. ıyıkı dogdun falan.. sızde oda hoslanıyo olabılırmı

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Seçenekler ve imkanlar bu kadarsa bende olsam bende mesaj atardım. Hoşlanıp hoşlanmadığını bir mesajdan anlaman çok zor. Mesaja olumlu ya da olumsuz bir sürü anlam yükleyebilirsin. Bir keresinde mesela senin durumuna yakın bir olay yaşadım. sadece iş için muhabbet ettiğim bir kız vardı. kızdan hoşlanıyordum. hal ve hareketlerinden onunda benden hoşlandığını hissediyordum. ben bankacıyım. bizde hesabı olduğu için seceresini biliyordum aslında. doğum günü yaklaşıyordu. Öncesinde konuşmak istedim ama iş yoğunluğu sebebiyle hep erteledi. Bende doğum gününde çikolatalı meyve tabağı ve bir hediye gönderdim iş yerine... ama adımı yazmadım. sadece bir not eklenmesini istemiştim. daha sonra telefon açtım şaşırdı ve zor durumda kaldığını söyledi iş yerinde. Ama yinede hoşuna gitmişti ve çıkmaya başlamıştık. daha sonrasında kızın nişanlı olduğunu öğrendim ve kesip atmıştım... buda böyle bi hikaye işte :)

0|0
    0|0
    • hmm ılgınç.. bu arada bende bankacılık okuyorum

• ben sklmam

• senin için hayırlısı olsun bitirir hedeflerine ulaşırsın...

Erkekler Ne Diyor 10

• Baskaseyler olabilir herkes gibi olmayan..

0|0
    0|0
  • bırden supheye dustum ya listemde bır suru kısı var dogum gununu kutladıgım arasıra hoş mesaj attıgım hepsi senın gıbı dusuncelere dalıyorsa way halıme...

0|1
    0|0
    • ama ben ondan hoslanıyorum ondan :D

• hım telefon kullanması yasakmı

• evett...

• ben hep ne diyorum.erkek ne derse desin kız istediğini alır.duymak istediğini duyar.bu da öyle bişey.

sen o çocuktan holanmasaydın

ay bunun amacı ne ay ne salak çocuk falan derdin muhtemelen.

sen gel hele bi sana bi kutlama mesaj ı çekiyim,şuurun felç olsun :D

0|0
    0|0
  • duvarına neden yazim.reklam mı yapacam.

özel mesaj atarım tabi ki.düşünürüm hissettiğimi tanımlamaya çalışırım.bunu güzel şiirsel bi dile dökerim.onun doğumu hayatta olması yani benim için önemini kapsayan kısa bi not yazarım.

bide hediye resmi gönderirim hoşluk sevimlilik katsın diye.

heralde yaparım bunu şimdilik bu geldi aklıma.zaten mevcut durumda daha iyisi yapılamaz.

0|0
    0|0
  • facebookdan mesaj atardım gece 12 bekle camdan dısarı bak dıye bir kutu havayı fişek patlatırdım evının onune gul yapraklarıyla kalp yapar ıcıne ıyı dogdun yazardım mumla

0|0
    0|0
  • Kızı(erkeği) ertesi gün biyerde göreceksem gece mesaj atmaktansa ertesi gün daha hoş bi şekilde kutlamaya çalışırım ben daha çok hoşuna gider bence hoş olur hem

0|0
    0|0
    • bıyerde gormıceksen ?

• dimimiiiii :)

• yani ^^ merak etme takma kafana

• kardesim bence hiç bisey gizli kalmasın içinde bir yolunu bul ve onunla bi araya gelmeye bek ve geldınde hediyeni al dogum gununu kutla içinde ki askı anlathosunada gidiyosan emen ol en güzel hediye o olacaktır ben denedim tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • duvarına yazarsa herkes gibi bir şeyler yazar . ama farklı olmalı daha güzel özel etkileyici olmalı dolayısıyla özelden bir şeyler göndermeli sana

0|0
    0|0
    • sadece mesaj atmış

• duvarına yazmadığına göre sana mesaj attığının bilinmesini istemiyor

bilinse ne olur ? yani bir şeylerden çekiniyorsa bence sana karşı boş değildir

sende ona mesaj at teşekkür falan et ama mesajının sonunda bir soru sor ki cevap vermek zorunda kalsın muhabbetiniz uzamış olsun

• yok tesekkur ettım sonra ee napıyosun falan dedı muhabbet uzadı zaten

• özel mesaj atarım biraz şaşalı bi mesaj atarım adı üzerinde ÖZEL mesaj

0|0
    0|0
  • doğum gününü kutlar, o bahaneyle kıza açılırdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• güzel bi özel mesaj yaz en iyisi

0|0
    0|0
  • özel mesaj atsa daha hoş olurdu aslında

0|0
    0|0
    • ozel mesj atmış ıste.. hoslanıyo olabılırmı

• olabilir de olmayabilir de buna gore degerlendirmek yanlıs olur

Yükleniyor...