Eski erkek arkadaşınızla aynı işyerinde çalışıp sizden izin alıp şarkı açması

Eski erkek arkadaşınızla aynı işyerinde çalışıyorsunuz vede kendisi sizin masanızda işleri hallederken oturup şarkı açıyor ve o şarkıyı defalarca üst üste dinliyor ise..? O çaldığı şarkıyı üstünüzemi alınmalısınız yoksa öylesine birşeymidir bu?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç bunun alınganlıkla felan alakası yok direkt üzerine alın

0|0
    0|0
  • Bende bir şarkıyı defalarca dinlerim

bence üzerine alınma

0|0
    0|0
  • Tabiki üstüne alınmalısın:)

0|0
    0|0
  • hangi şarkı, onu yazarsan anlarız niyetini...

0|0
    0|0
    • Rihanna-diamonds

• İkimizde iyi ingilizce biliyoruz.. benimde anadilim ingilizce... sanırım anladım ben mesajı peki saol:)

• Ah bu en iyi cevap verme alışkanlığım yok mu, öldürüyor beni :)) anladıysan np."shine bright like a diamond" kısmında elemanın gözüne fener tut :)) Yada elemanı telef etmek istiyorsan Ezginin Günlüğünden Düşler Sokağı'nı dinlet kısık seste ve tamda " Sevdiğim başka, sevenim başka" kısmında volume kazandır ortama, eleman kendi ana dilinde artık ağıt mı yoksa bozlak mı dinler bilemem :)))

• adam manyak değilse tabi ki üste alınmalı.yani bunun başka açıklaması yok:)

0|0
    0|0
    • Adam şöyle: dönem dönem şarkılara takılıyor.. ayrıldığımızdada tarkanın meshur olan sarkısı vede kenan doğulu manyağı idi

• üstüne alınman gerekirdi

0|0
    0|0
  • üstüne alınmalısın, sana gönderiyor şarkıyı. hangi şarkı?

0|0
    0|0
    • Rihanna-diamonds

• Shine Bright Like A Diamond

Shine Bright Like A Diamond

Shining Bright Like A Diamond

We’re beautiful like diamonds in the sky

Bu mısrada nedediğini anladıysan, üsütne alınılacak bişi olduğu aşikar, ama eleman ingilizce biliyoz ya hanide demek istemiş, yada sende biliyormususn ki acaba diye mülakat yapmıs anlasılan, mülakatı gecesen hayatıma alırım seni :PPP

• İngilizce biliyoruz biliyoruz... sorun yok.. olmuyor...

• manyak degilse kendine alinmalisin hangi sarki bilmiyom kendince sana gonderme yapiyor

0|0
    0|0
    • Eski erkek arkadaş... iş arkadaşı.. arkadaş.. modundayız ama bilemedim

• sana gonderme yaparak sana mesaj yollardir seni ayar etmek icin

Kızlar Ne Diyor 4

• alınırım. ne de olsa yaşanmışlık var.

0|0
    0|0
    • Her seferinde böyle yapar kendisi.. ayrıldıgımızdada tarkan aşk gitti bizden şarkısına takmıştı

• adam şarkılarla gönderme yapıyor. şarkılarda kendini bulan çok. sen de bir gün şarkı koy çelikten güle güle yavrum güle güle :Dahahha

• evet, bir şarkıyla istediğin cevabı verilebilirsin şarkı ya bu kadar takık ve iletişim ifade aracı olarak bu denli sık kullanıyorsa daha da etkili olur

• Bence ona bir kulaklik hediyye et.Gercekten :-) Tabiki sana dinletmek icin tekrar tekrar dinliyor.Kiz arkadashi varmi?

0|0
    0|0
    • Olduğunu söylüyor... fakat ne kadar doğru bilmiyorum

• Biz hiç ayrıldığımızıda barıştığımızda hattta birlikte oldugumuzda bılemedık cunku herşey yarım kaldı yaşanamadan.. erkek arkadasımı etkıleyecek durum yok cunku karsı taraftan benı etkıleyecek bır hareket dahi olduguna bile inanmıyorum..

• OO ben bu yorumu yeni okudum, yalan rüzgarı gibi ilişkiniz var mış maaşallah :) mezhepler kaç metrekare? :)

• alınma kim bilir neleri kimleri düşünüyordur

0|0
    0|0
  • Üstüne alın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...