Milli takımda yer alan oyunculara ödeme yapılıyor mu?

Eşim yabancı. Kendi ülkesinde milli takıma seçilen oyunculara ödeme yapılmadığını, çünkü milli takımda olmanın gururunun her şeye bedel olduğunu, parayla ölçülemeyeceğini söyledi. Türkiye'deki durumu sordu, öyle kalakaldım...

O yüzden size soruyorum.

Milli takımda (futbol olması şart değil her türlü milli takım) yer alan oyunculara ödeme yapılıyor mu?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• İstedikleri prim verilmedi diye sabote ettikleride oluyor

0|0
    0|0
    • bu dediğin doğruysa üzülürüm valla...

• ispatım yok ama 2004 deki letonya maçları avrupa şampiyonasına katılamadık

• doğru olmadığını düşünmeyi tercih edeceğim ben yine de.. ülkemizi temsilde bile paraya bu kadar bağlı olacak kadar yozlaştığımızı düşünmek istemiyorum.

Erkekler Ne Diyor 9

• Madalya kupa alma durumunda ödemeler yapiliyor.Ama onun disinda sanirim ücret verilmiyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • Yapılıyor...

0|0
    0|0
  • Ücret, maaş vs. yok. Olması zorunlu da değil. Ancak teşvik amaçlı olarak prim ödeniyor. Hele ki futbolculara ödenen primler çok yüksek.

0|0
    0|0
  • ödeme yapılıyor tesvik de verılıyor basarı saglıyanlara prim verılıyor sponsor var reklam var kazanc var verılmesı mantıklı onun ulkesınde kandırıyorlar onu

0|0
    0|0
  • ilgili federasyon vs madalya yada derecelere prim öngörmüş ise o ödenir verilir ama maaaş gibi bir ödeme yok. ne futbolda ne diğer spor dllarında

0|0
    0|0
  • benim bildiğim kadarıyla klublerden aldıkları gibi kontrat üzerinden para olayı yok ancak bir başarı sağlanırsa cumhuriyet altını veriliyor veya çok önemli bir karşılaşma olur kazanırsak prim verilir

0|0
    0|0
  • Kanada'daki oyuncular da ödeme alıyor ki. Yani eşin sana yalan söylemiş.

0|0
    0|0
  • her ülke alıyor kardes kim demişşse yanlıs biliyor

0|0
    0|0
  • hangi ülkeden eşin ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...