Kapat

Mustafa Denizli'nin Galatasaray'da Yapması Gerekenler Sizce Nelerdir?

Mustafa Denizli şu anda ligdeki en başarılı teknik direktör kendisininde dediği gibi nasıl başlayacağımız önemli değil nasıl bitireceğimiz önemli.
Benim şahsi düşüncem önce bu takımın Burak ve Umutla yola devam edemeyeceğini anlamalı, her ne olursa olsun iyi bir forvet alınmalı gerekirse Selçuk'un yanına Chedjouyu koyup orta saha oyuncusu almasın ama kesinlikle şu takımı Buraktan kurtarsın. Defansta Hakan-Denayer ikilisi gayet iyi oynar.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şu an takımda hamzanın bıraktığı enkaz olduğu için ara transfer dönemine kadar Mustafa hocayı eleştiremem. Zaten kimseninde buna hakkı yok. Ara transfer döneminde Sabri, Burak, Umut, Olcan, Semih ve yıllardır oynamamasına rağmen maaşını alan Hamit yollanmalı. Galatasaray'ın evlatları diye diye kulüp battı. Grosskreutz'u sabrinin yerinde oynatabilir. Chedjou'yu ön libero oynatması takım için iyi olacak. Zaten izleyen fark etmiştir Chedjou topu uzaklaştırmak yerine hep çalım atma girişimine giriyor. Hatada yapıyor. O sebeple daha çok ofansif bir oyuncu. Semihle yan yana oynadıkları zaman saatli bomba oluyorlar. Takıma adam akıllı bir forvet takviyesi şart. Yasin'in yerine sağlam bir kanat oyuncusu alınmalı. Sinan ve Jose gibi gençlere şans vermeli. Geleceğe dönük kadro planlaması yapmalı. Malesef Türkiyede insanlar hemen olsun istiyor.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 5

• Önce takim ici disiplin ve takim savunması

0|1
    0|0
  • Mustafa denizlinin gs ye yapacağı en bir
    Büyük fayda bu takımdan Burak umut sabrı ve semihide alıp biran önce takımdan ayrılmasıdır

0|2
    0|0
  • galatasarayın kadrosu çok kötü denizli birşey yapamaz

0|0
    0|0
  • İlk yapması gereken dursunla birlikte istifa etmesidir

0|0
    0|0
    • Mustafa Denizlinin şu anda ne suçu var?

• Gelmesini istemiyordum o adam benim gözümde hep çoğu taraftarin gòzündeki gibi beşiktaşlı

• Bunak mustafa değil guardiolada gelse bu dursun denen adam gitmedikçe hiçbir halt olmaz kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...