Hülya Avşar'ın Odeabank reklamı

Hülya Avşar'ın Odeabank reklamındaki ''Nasıl yani, ben ne hizmet alıyorsam herkes aynı hizmeti mi alıyor?'' cümlesi insanları küçümsemek değil de nedir?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Bariz öyle zaten , onun hakkında çok güzel kelimelerim var dağarcığımdaki en nadide kelimelerle süsledim ...

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Normal bir müşteriyle onun banka hesabı bir olur mu?Belkide kasıt bu.Sadece kendini ezik gören insanlar başkalarının özgüvenini küçümsemek olara algılar.Çok başarılı bir reklam.Piyasaya yeni girmesine rağmen bankanın adını bilmeyen yok.Buda Hülya Avşar farkı o yapar siz sadece konuşursunuz. :D :D

0|0
    0|0
    • Böyle safların yüzüne Türkiye bu durumda

• Ne alakası varya bırakın şu saçma sapan fikirlerinizi.Vergi birincisi,yüzlerce çocuk okutan ve birçok kişiye ekmek veren bi insanın Türkiye'ye ne zararı dokunabilir.Taktir etmeyi öğrenin birini sorgulamak için ondan üstün olmak gerek klavyeden olmuyo bu işler.

• Acunla tencere kapak oldular deyyuslar. Bu ülkenin ekmeğini yiyerek hainlik yapan idiotlojikler. Hülya desen bilmediği her konunun içinde, acun desen taklit programlarıyla milleti kandırmaktan usanmadı.

Bir de türk bayrağını sansürlüyor pezemeng anasını satım.

0|1
    1|1
  • şimdi odeabanktaki reppliği kendisinin seçmesi söz konusu değil ama doğaçlama bi reklam olsaydı hulya avşar yıne buna benzer şeyler soylerdi kanaatindeyim kadın bildiğin gıcık.

0|0
    1|1
  • küçümsemek gibi olmuş

0|0
    1|1
  • o reklam çok saçma olmuşş

0|0
    1|0
  • hilya avşarı sevmiyorum.. sürekli kendini bir b.k sanma modunda..

0|0
    1|1
    • Hiç samimi gelmiyor Ve ben sadece ben böyle düşünüyorum Sanıyordum Varmıs benim gibi düşünenler

• baksana.. ne kadar nefret ediyorsam artık adını bile yazamamışım kadının..

• Sadece ben miyim bu reklamdaki bu cümleye takılan diyodum..

0|0
    1|1
  • Ne kadar kalitesiz ve basit olduğunu göstermiş işte..

0|0
    1|1
  • ah yalnızca o mu? o reklamda o kadının her hali berbat rezil birşey yahu...

0|0
    1|1
  • Oldum olası sevmiyorum zaten o kadını. Kendini beğenmiş şey.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Bukadar yüklenmeyin kadına menopoz un etkisiyle sölenmiş şeyler aslında bi rahibe kadar temiz ve saftır. !

0|0
    1|1
  • reklam çok boktan

0|0
    1|0
  • küçümsemek değil oradaki söz

0|0
    0|0
  • para hırsı insana neler yaptırıyor

0|0
    1|0
  • bakış açısına göre değişir