Bayanlar ve futbol aşkları hakkında ne düşünüyorsunuz?

bayanlar futboldan ne kadar anlar yani nesi anlamsız gelir neresi hoşuna gider gerekli birşey mi onlara göre futbol cevapları merakla bekliyorum :))

0|0
19|2

En İyi Kız Görüşü

• futbol maçını çok oynardım hala bile bacaklarımda düşmenin izleri morlukları vardır bi ara delisiydim...

izleme konusunda da nedense evdeyken bir zevk alamıyorum nerde nargile kahvehane ortamı var orda daha bir zevk alıyorum izlerken birde stadyumda tabi...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• ben futbol maçlarını izlemeyi severim özellikle milli maçları ve bundesligayı la lig italyan liglerini izlemedim vaktim olmadı.Hırvat ve Alman futbolcular iyi oynuyorlar izledğim kadarıyla.Balkan Ülkelerinde futbolcular Sırp,Hırvat bunlar iyi oynuyolar.Türkiye'deki ligleri takip etmiyorum çünkü sıkıcı geliyor.Bundesliga daha üst düzey bir lig gibi geldi bana oyun kalitesi açısından.

0|0
    1|0
    • valla türkıye lıgı bencede sıkıcıbı kere seyrcı yk kucuk maclarda bundeslıga ıtalya ıspanya her ynuyle daha guzel ve tabıkı ıngıltereeee :)

• işte la liga ingilteredeki ligin özel bi adı var mı bilmiyorum onları takip etmeye vaktim yok.Bundesliga çok iyi ama.

• iniglterede premier lig olarak annılıo benm favorım lıgım o hızlı oyun bol seyırcı bol gol :)

• Futbol benım ıcın yaşam tarzıı.

Diziler , filmler , programlardan daha fazla futbolu takip ediyorum..

1|0
    0|0
  • futbolla yakından ılgılıyım hıçbırseyı anlamlı gelmıyor herseyı gereklı gelıyor ve herseyıde anlarım futbol gereklı bırsey bence aslında sporun her dalı gereklı

0|1
    0|0
  • itiraf ediyorum anlamam

sadece sonuç önemli:))

0|0
    1|0
  • İşte bu kadar anlarım: link

0|0
    0|0
  • futbolu çok seviyorum maçlarıda vaktim oldukça izlerim ligde atılan golleri takip ederim futbolun tam bir zeka işi olduğuna inanırım ve favori futbolcum juninhooooo onlar nasıl serbest vuruştur

0|0
    0|0
    • ahahaa süpersin :) burda cevaplardan yuzde 90ı ılgılı futbola demkki dısardan grndugu gıbı deglmıs :)

• Açık ve net, futbolu izlemeyi konuşmayı ve futbol yorumlarını izlemeyi seviyorum. her gün çeşitli spor sitelerine bir göz gezdiririm, fanatik Galatasaray'Lıyım ve şu gün itibariyle her yerinden öpüyorum muslera :D

0|0
    1|0
  • onu bunu geçinde, geçenlerde arkadaşım müstakbel nişanlısının sorduğu "galatasarayın (ikiside GS'li) 3 futbolcusunu sayarmısın bana" dedi. kızın cevabı şu oldu: "Alex de Guiza" hepimiz yarılmıştık :D :D

aaa tabi birde şu soruyu sormuştu: "UEFA kupası oyuncularından üç tane say". bizim kız, soruyu nasıl anladıysa "milano" dedi. gülmekten gözümüzden yaş gelmişti :D :D

0|0
    1|0
    • aasdhududshsudushshu :D o kızı nişanlısından ayırın :) Canlı bomba gibi patladıgında herkes yarılıo baksana :D

• :D :D :D

• gerekli birşey severim

küçükkende top sektirmek çok isterdim ama hiçbir zaman 3ten fazla sektiremedim :))

0|0
    0|0
  • kaleci volkanin endami hosuma gidiyor, volkan kaledeyse tüm maclara bakarim (:

1|0
    0|0
  • Futbol izlemeyi ve oynamayı severim :)

1|0
    0|0
  • Beşiktaş diyim de sen anla.

0|0
    0|0
  • futbol sevmem futbolcu severim :D

0|0
    1|0
  • Pas atmayı ve gol yapmayı anlarım bazende gol sayılmaz onu anlamam.

0|0
    1|0
    • oho bı baslasam neden gol sayılmazz özellıkle gazıantep gs macı hakemıne bı baslasam btmezz yanii :D:d

• huhaa aman boswerr kafanı şişrmim hç :)

• Heheheh :)

• Top var, adamlar var.. Budur.

0|0
    1|0
  • yapmacık

0|0
    1|0
  • İbrahim toraman <3

0|0
    0|0
  • saçmalık ötesi..

0|0