Kuzey Kore Kadın Askeri Kıtalarının düzeni çok etkileyici. Bu ordunun savaştaki durumu hakkında fikiri olan?

Tesadüfen bulduğum bu videolardaki Kuzey Kore Kadın Askeri Kıtalarının düzeni ve disiplini çok etkileyici. Bu ordunun savaştaki durumu hakkında fikir yürütebilecek olan var mı ? :))

link

link

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Türkiye buna hazır değil :D bi de etek giymişler :D burda o eteği giycen ve askere gitçeksin ha :D valla 2.ayda evine yollarlar.geri kalan 7 ayı evinde geçir diye :D eğer böyle bi durum olsa ilk gitçeklerdenimdir.ama biz yeni mehmetçiklere ana olarak onları vatana hayırlı evlat yetiştirerekte hayırlı olabileceğimizi düşünüyorum :)

0|0
    0|0
    • :)) yok kesinlikle erkeklere ne olmuş kökü mü kurumuş ki kadınlarımız asker olsun. bizim millet kadınlarına bu yükü yüklemez. ama eminim gerekirse kadınlarımız eline silah almayı bilir, almıştır da... :)

• kesinlikleee... :))

• Gözlerime inanamadım. cetvelle dizilmiş gibi olmalarına geçtim aynı adımı atıyorlar ve aynı yükseklitke. vay be

0|0
    0|0
  • insan mı bunlar yoksa robot mu?

0|0
    0|0
  • Korktum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Oha bu nasıl düzen tertip . Sanki hepsi birmiş gibi . :)

0|0
    0|0
    • etkileyici

• Evet acemi birliğindeyken , yemin töreni için yürüyüş çalışmalarımız aklıma geldi , ne eziyetler çekmiştik, sağını solunu bilmeyenler vardı ya .

• tören adımı...askerlikte en komik anılarımı hatırlatan eğitim hedesi..

0|0
    0|0
  • Bunlar hangi tornadan çıkmışlar.

Tören mangası en nihayetinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...