Ayakkabı,ütü,pantolon,düzleştirici,kaban alacağım.

Herkse merhaba;

Ayakkabı,pantolon,düzleştirici,ütü alacağım.O kadar çok çeşit var ki.Bunalıyorum araştırırken iyice kafam karışıyor.Araştırıken çok vakit gidiyor ama bu ihtiyaçların da alınması lazım.Ayyakkabıyı internetten alma fikrine nasıl bakıyorsunuz?Bence model görme açısından iyi ve numarayı bildikten sonra alınabilir diye düşünüyorum.Fakat o kadar çok çeişt var ki internette insan neye bakacağını şaşırıyor,nereden alacağını.İnterntte ayakkabı nereden alınır?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ayakkabı konusunda git mağazadan al derim çünkü internetten pantolon alırsın bol gelir daraltırsın paçası uzun olur kestirirsin ayakkabı ayağında nasıl duruyo bak ondan sonra al derim ben internetten aldım beğendimde ayakkabıyı ama aldığım gün giydim öyle kaldırdım daha giymedim duruyo.. bi daha internetten almam eğer internetten bakıyosam modeline bakar gider mağazada dener öyle alırım benden tavsiye... ama yok ben böyle istiyorum diyosan senbilirsin

0|0
    0|0
    • ben netten çok alışveriş yaptım pantolon,tunik,bilgisayar bi sürü şey aldım hiçbir sorun yaşamadım mesela markafoniden mavi kot aldım bedenimim ibldiğim için cuk diye oturdu üstüme hiçbir sorun yşaamdım kardeşime de aldım o da çok severek giyiyor kotlarını ona ayakkabı aldık hiçbir sorun cıkmadı o da cuk diye oturdu bedenni numarasını bildikten sonra sorun olmuyorr.

• diğer şeyler için demiyorum sadece ayakkabı için dedim farkındaysan normalde bende netten alışveriş yapıyorum sıkıntı olmuyo bedenini bildikten sonra sadece ayakkabıyı ayağında gör öyle al diyorum çok beğenebilirsin ama önemli olan ayağında nasıl durduğu.. bunu anlatmak istedim

• sağol silentdream dediğini yapacağım.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ütüyü Miele den al ... harika bir ürün müş... kullanlaran tavsiye

0|0
    0|0
    • miele markasnın duydum ama ütüde tavsyie ilk defa senden duyuyoyrum.Tefal iyi diyolar ütüde.

• bnece gör

• internetten alma git dene al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• philips azur modelini al ütüde bir numara ...

0|0
    0|0
  • rahatlık onemli ayakkabıda denemen lazım netten alma

0|1
    0|0
Yükleniyor...