Galatasaray-Schalke 04 maçı hakkında düşünceleriniz neler?

Merhabalar yarın ki Şampiyonlar Ligindeki 2. tur maçlarındaki Galatasaray ne yapar,kimler etkili oynar,grup şansını değerlendirir misiniz ? Ayrıca Drogbaya güveniyor musunuz :)

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha şanslıyız Schalke ye göre...Umarım gol yemeden bu maçı alıp avantajlı duruma geliriz..Drogba'ya güveniyorum ...Bunun boşa olmadğını ilk maçında gösterdi..

1|1
    0|1
  • maçtan sonra schalke04 adını schalke0 olarak değiştirecek bence :D

0|1
    0|0
  • Galatasaray alır maçı :))

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• fenerliyim ama bir drogba hayranıyım drogba ve torres gibi futbolcular zor yetişir ve çok iş yaparlar akhisar maçında adam maça girdi maçı aldılar

0|2
    0|1
  • şu anda heyecan dorukta nefesler tutuldu ve maç saati beklenmeye başladı.arena tarihi gecelerinden birini yaşamaya hazırlanıyor.çok kritik bir maç ve avantaj elde etmek isteyen 11 aslan sahaya çıkacaklar .gol yerse hapı ve başka şeyleri de yutabilir bence cimbom ama 2-0 veya 3-1 gibi skorlar fena değil.rakip kolay gol yiyip aynı zamanda kolay atabilen bir takım.bakalım neler olacak hep beraber görecez sevgili kaanunza .bu arada maçı d smartın vermesi de çok gıcık :)

0|0
    0|0
  • öncelikle beşiktaşlıyım schalke takımı inş. en berbat futbolunu oynar gönlümüz galatasaraydan yana ben galatasarayın zorlanmadan maçı alacaklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Yarın tribünde izleyin bizi. Muhteşem bi şov var.

0|0
    0|0
  • shalke yakıcak cinconuuuu :D :D allah versin

0|1
    1|5
  • zor maç ya ben galatasaraylıyım ama maç başlıyor biz genelde gol yiyoruz ya umarım bu maçta oyle olmaz

0|0
    0|0
  • 3-0 galatasaray o kdar !

0|0
    0|0
  • Bir FENERBAHÇEli olarak Galatasaray alır diye düşünüyorum. Schalkede 7 eksik olmasa schalke alır derdim ancak durumları vahim.

0|0
    0|0
  • Cim Boma tam 1000€ yatirdim arkadaslar kazanirsam 2000€ alacam :)

0|1
    0|0
  • Berabere biter.Skoru da söylüyorum, 2-2.

0|1
    0|1
  • çetin bi maç olacak bence tek fark olabilir

0|0
    0|0
  • umarım schalke ilk maçta işi bitirir.

0|1
    1|4
  • schalkenin kazanmasını isterim

0|0
    0|2
Yükleniyor...