Neden hep kızlar kendini haklı bulur?

Sevgilim sürekli kendinin haklı olduğunu düşünüyo a desem hata b yapsam hata her şey hata. Neden hep haklı olmak zorundasınız? Neden hep erkekleri ezmek için çabalarsınız neden erkekleri anlamak istemezsiniz onun duygularını umursamazsınız ? Otoriter olmak ne kazandırıyo size ? Geçmiye yaptığım hatalar yüzünden bir şey deme hakkım karışma hakkım yok ona. Tamam ama neden ya neden sürekli sıkmak zorunda beni neden her şeyi hata olarak görmekte neden a dediğim zaman hata yaptın diye karşılık vermek zorunda. Neden karşılık vermek zorundasınız neden anlayışla karşılamak yok sizde neden böylesiniz ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• yokyaa en kısa zamanda kişilik değiştirip böyle olmam lazım,bu ne kardeşim yaa bu kız milleti illallah ettirmiş kendilerinden:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kız olmasaymışız o zaman.

Biz haklıyız çünkü biz kızız.

Siz erkeksiniz, bizi çekmek zaruretindesiniz, işiniz ne anasını satım?

Beğenmeyen kız olsun. jshkfhdkjf

0|1
    0|0
  • Dediğin gibi geçmişte olan hatan geçmişte kalır tabi bu hataları kızı tanımadan önce yaparsan onu aldatmışsan vs. bir durum varsa kız haklı zaten hep öylelerinin kıymeti var bak bana sap gibiyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer ona karşı sürekli susarsan o da sürekli seni ezer tabi. Ona yanlışlarını yüzüne vurmadıkça hep kendisini haklı sanacak. Hiç utanmayacak.

0|0
    0|0
    • Dostum şunu yanlış yaptın şu senin hatan ne biliyim hatalarını yüzüne vurduğumda tabi bana göre hata ona göre değil oda diyoki senin bana yaptıklarından sonra bunlara bişey deme hakkın yok susacaksın bunlar hata bile değil. Kendisi hep haklı herşeyde haklı en kötü şeyleriy aosa haklı ama burda yıpranan benim ve beni umursadığıyok kendie gelince her şey doğru ya her şey

• Sen hata gördüklerini onun yüzüne vurmasını bileceksin. Ayrıca kendini ona ezdirmeye devam edersen o daha çok seni ezmeye devam eder. Bir kıza sürekli yumuşak davranırsan tabi kaprisliği tutar, en ufak bir hatanda yüzüne vurmanda hiç çekinmez, çekilmez olur. Yaptığın hatan yüzünden ona susmak zorunda değilsin.

Yükleniyor...