Alışverişte soyunma kabini sorunsalı! Başınıza bu tür bir olay geldi mi?

Evet arkadaşlar genelde mağazalardaki kabinler kilitlenebilen kapılardan oluşur, ama hangi akla hikmet ise bazı mağaza ve dükyanlar kabinlere kapı yaptırmak yerine perde ile geçiştiriyor ve ne zaman bu tarz kabinleri olan bir yere girsem kavga ediyorum, örneğin bugün;

Ne kadar güzel bir heyecan ile bayram alışverişine çıkan bendeniz bir mağazada çok güzel bir elbise buldum, bir heves ve heyecan içinde kabine girdim, kabinde şansıma perdeli. En az üç tane kadın pat diye daldı içeri Allahtan daha giyinip dökünmeye başlamamıştım. üçündede insan gibi hanımefendi lütfen dolumu diye sorup giriniz dedim.

Lakin tam üzerimi çıkardığım anda içeri başka bir kadının dalmasıyla sinir krizi geçirmem bir oldu. Tokatı indiriverdim. Etraf adam dolu ben o haldeyim ve dördüncü kez içeri dalınıyor. Yahu insan bir seslenir dolu mu der, boş mu der..

Başınıza bu tür bir olay geldi mi?

0|0
14|11

En İyi Erkek Görüşü

• Beylikdüzü Migros'ta bi mağaza.. Hayatımın kot pantolonunu bulmuşum, ağzım kulaklarımda deniyorum:

Tam boxerla kaldığım an, perde bir anda aralanır, çakma sarışının biri önce gözlerime bakar, sonra aşağılara doğru iner.

+ Ay! doluymuş burası Kiikiki. :))

- Ee kapasana o zaman..

+ Niye?!

- ...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Benim bile geldi, gene kadın girdi, sanırım siz biz erkeklere göre çok daha yoksunuz bu nezaket kuralından, ya da biz başımıza sapık muhabbeti gelmesin diye daha dikkatliyiz. ben sinirlenmedim ama, bağcıkları bağlayıversene ben eğileyim şimdi dedim, birisi ay dedi, öteki kikirdedi:DD sidikliler:D

ha bi keresindede,vakti zamanında kız arkadaşıma kot pantolon alıcam hediye,görevli hanım bedeni sordu valla bilmiyorum sizin fiziğinize uygun dedim, 1 dakika diyip gitti, giydi geldi, ben de dönermisiniz bi kalçaları falan nasıl durruyor merak ettim diyince hiç itiraz etmedi...devamı başka konu :DD hainim

1|0
    0|0
  • Sırf göze çarpsın diye perde olur zaten..mesela jean dükkanı ise perdeler de jean kumaşı olur..yanında biri olmadan tehlikeli bir durum..

1|0
    0|0
  • Biz erkek olduğumuz için pek problem olmuyor ama bayanlar için büyük problem tabiki. Sana hak veriyorum. Mağazalarda kabinler dediğin gibi hep perdeli.

1|0
    0|0
  • Bence seni cıbıl görmek isteyen bir erkek guruhu para verip teyzelere perdeyi açtırıp durmuşlar :D

Resmen komplo kokuyor hikaye :))

Benim başıma gelse dolu kardeşim der çekerim perdeyi, totomu görüp kim napsın :D

2|1
    0|0
  • eger ki boxerimi cikartmayacaksam ortada bile giyinebilirim. hos onu da cikartirim ancak magazalarda sapik sanip atabilme ihtimalleri oldugundan yapmiyorum :) kafasina gore dalmasinlar diye de arkasi kitli olanlari kullan ya da disarida bir arkadasini birak ki dalmasinlar

1|0
    0|0
    • arkadaşımı bırakıyorum beş dakika sonra kayboluyor ortadan :D

• arkadasini da degistir :D

• ewt gelmişti 4-5 yıl once aynen perdeliydi kabin kot deneyecektim tam giyecektim kız geldi perdeyi açtı öyle kaldım kız baktı bana pardon dedi kaldı öyle perdeyi cektim sonra cıktım anneme kızı gormedin mi perdeyi actı dedim abimde ne olacak sen erkeksin demişti sonradan anladım ki sorun olmuyormus erkekler için ama bayanlar için oluyor..

1|0
    0|0
    • feci bir durum :)

• evet bir kerede eski kız arkadasım iç çamasırı alacaktı denemek için beni de çagırdı yardımcı olmam için girmem ben dedim heryer kadın gel birsey olmaz dedi kabinde o giyinirken kadının biri kapıyı açtı aynanın karsısına geçti giydiği çamasırı duzeltiyordu okadar utandım kiii yerin dibine girdim ama bayan nedense cok rahattı ben kıpkırmızı oldum hala simdi anlatırken ateş bastı :S sonra cıkınca arkadasıma okadar kızdım ki bi daha mı hayatta ya girmem :)

• hahahaha:)

• gelmedi. çünkü;

1- denemeyi sevmem

2- butik tarzı çalışan mğazalara giderim ve öyle dolama mal bulmuş mağribi gibi atlayan olmaz.

ama mangoda, kabinlerin önünde soyunup, ürün deneyen kadın görmüşlüğüm vardır. durumu kız arkadaşıma izah edip, dışarıda kahve sigara gazete takılmışımdır (1 saat 10 dakika sürdü zira)

1|0
    0|0
    • :)) bayanların alışverişi uzun sürer abi :)

• Bende uyuz oluyorum erkek oldugum halde rahatsız oluyorum tek alısverise cıkmam zaten kabinin önünde bekletirim.

1|1
    0|0
    • annem oluyor yanımda genelde oda ben denerken başka şeyler baktığı için mağruz kalıyorum bu duruma:)

• Yiğidin malı meydandadır.

Kah kah.

• rahatsız olurum ben öyle ne yiğidi :D

• kafasına göre dalanlara ben de uyuz oluyorum. Allahtan başıma gelmedi hiç :)) ama gelse de sorun değil :)) girmesin kardeşim kafasına göre o zaman :))

1|0
    0|0
  • Haklisin ama bence bu daha cok magaza sahiplerinin kusuru yani adam akilli kapılı kabin yapmiyorlar. Hadi biz erkekler icin fazla sorun olmaz ama bayan kabinleri kalabalikta ozellikle ayri ve mutlaka kapılı olmalıdır.

0|0
    0|0
    • mağaza sorunu ama insan pat diye dalmaz, seslenir :)

• Neyse canim artik bayram telasi bayram nesesi diyelim :))

Kızlar Ne Diyor 14

• allahtan içeri girmedi ama girseydi olay olurdu benim başıma şöyle bir olay geldi

kabindeydim kabin perdeli ama perdenin kendine hayrı yok tam kaapnmıyor bile üstümü değiştirirken birden kabinin önüne bir adam geldi kabinin önünde fakat yüzü ters tarafa bakıyor ve ayaklarını yere vurup ıslık çalıyodu salak adamın kız arkadaşıda çarpraz kabindeydi bu akıllı vatandaş karıştırmış benim kabinin önündeydi hızlı hızlı korka korka değiştiriyorum üstümü neyse çıktım o anda kızda çıktı napıyosun dedi çocuğa çocuk bir anda kıpkırmızı oldu bana afedersiniz dedi ben ise o anda sinirim tavan yaptığından adama ters ters bakıp insan bir dikkat eder dedim neyse bereketki kapıyı açmadı yoksa ...

1|0
    0|0
    • aman allahtan dalmamış içeri :)

• sorma ya allahtan yoksa olucaklardan ben sorumlu değildim :D

ama farkedince oda çok utandı nasıl şoka girdi salak geri asıl şoku ben yaşadım ya neyse

• perdeye açmalrı ve örtmeleri bir oluyor korkup kaçıyrlar hatta ücretsiz veriolar kıyafetleri bana şansılıyım yaa :)

1|0
    0|0
  • birsey alirken denemem genelde.

denedigimde de kücük cocuklarin gazabina ugruyorum genelde. hic esek kadar bir kadin kabinimi acmadi ama bir kac defa kücük cocuk daldi iceri.hayatlarinin ilk striptizini (sayemde) yasamislardir heralde.

hahah

1|1
    0|0
    • ahahah :D dans etmeyemi başladın :D

• Sende abartmissin tokat atarak o kadinin yerinde ben olsam gecirirdim sana 5 ay kendine gelemezdin(:

1|1
    0|0
    • isterse denesin, kafasını kırarım :D

• ben oxxonun kabinlerini sevmiyorum. texas tan gelmiş sanki. her seferinde ya parmağımı sıkıştırıyorum ya kendim sıkışıyorum. bi de arası boşluk dışarda biri dikkatli bakınca içeriyi görebiliyo. cık hiç hoş değil.

1|0
    0|0
    • aynen aynen

• Bir zamanlar :D Nasıl yapayım bu tespiti yoksa, oxxo nun önüne kamp kurmadım :D

• ehehe doğru :D

• öyle perdeden olanlara gireceğin zaman, bir satış elemanını da beraberinde sürükle derim, ben çıkana kadar ayrılmayın babında.

o değil de, ben de Defacto 'da baya tahtadan büyük hatta açılırken kapanırken sesi bir hayli gıcırdayarak çıkan kabin gördüm geçende, şaşırdım bi an.

1|0
    0|0
  • Oo yapistirdin mi cidden :D Iyi etmisin. O perdeliler cidden cok gicik ya, tam kapanmiyor birde.

1|0
    0|0
  • 1 kez gelmişti başıma evet bende rahatsız oluyorum o değil bir de aralarından görünebiliyor

1|0
    0|0
    • evet ay aradan görünüyormu psikolojiside sinir bozucu :D

• haha süper yaa:D kabinin duvarına kafasını vuru vuru verecen :D

• hatta o an elindeki kıyafeti begendiysen çek elinden :D

• Hiç umursamıyorum ben açıyorlar hehe dolu diyorum geçiyorum.

1|0
    0|0
  • Genelde yanımda biri varsa o dışarıda tutar perdeyi.Kadın ne yaptı tokatı indirince?

0|0
    0|0
    • Bakakaldı, bir yandanda bağırıyordum. Kadın dediğimde benden 2-3 yaş büyük kız.

• Hayır gelmedi.

Perdeli perdesiz pek takmıyorum açıkçası.

1|2
    0|0
  • denemeden alırım

0|1
    0|0
  • Ben denemekten pek haz etmem.

Bu tur sorunlar yasamadim hic.

0|0
    0|0
  • Sallama ne tokatı, o kadar kaba biri olduğunu düşünmyorum :)

0|0
    0|0
    • kaba değilim tam tersi çok sıcak kanlı samimi biriyimdir ama 4 kere üst üst yapılıp bide o kadar erkeğin önünde o duruma düşünce delirdim :)

Yükleniyor...