Bu geceki Fenerbahçe-Trabzonspor maçındaki gerginlik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu geceki Fenerbahçe-Trabzonspor maçındaki Salih Dursun-Markovic gerginliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Salih Dursun, Emre Belözoğlu gibi adamlar Türk futbolunun karası.

Markovic'in yorumuna bak: Maçtan sonra formamı isteyecek adamlar bana saldırdı, ismini bile sizden öğreniyorum!

Yabancı futbolcuya karşı büyük rezillik.

0|1
    1|3
    • aciklamayi senden ogrendim. fazla egolu birisiymis demek ki.

• @Fatih1905 sen ne tur bisiysin la? bana tarafli diyosun? sen mi tarafsizsin taraflinin alasisin.. salihden assagi kalir yanin yok.. konusanda kabahat engel atiyorum kib by 👊

• @calisir225 hahah butun fenerliler mi boyle yoksa sadece bana mi denk geliyor bunlar ya. al markovicini de salihini de kaybol :)

En İyi Erkek Görüşü

• Markovicin ağzı var dili yokya salih denen yavşak sinirini ondan çıkarmaya kalktı. sahadaki diğer futbolculara bunu yapamadı hadi gitip volkana fernandaoya naniye falan o atarı yapsaydıya yemez tabi. markovic doğrusunu yaptı profosyonel davrandı bişey yapmadı. maç sonu zaten açıklamalar yaparak iyi gömdü salihi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Salih tam bir gereksiz futbolcu orada Markovic' in yaptığı herhangi birşey yok faulu yapan bile Fernandao ama o direk onu suçladı ve inanılmaz gereksiz bir tepki gösterdi gerçi bunun nedenini anlıyabiliyorum Salih denen karaktersiz kayseride oynarken Dirk Kuyt ile problem oldu tünelde salihe kendiniz için oynamıyorsunuz gibisinden sonrasında trabzonun kuyruk acısı belli.

0|1
    0|0
  • Salih denen velet yenilmenın sinirini hırsını fernandao nani gokhan topal v. s dierlerinden cıkaramazdı markovic e atar yapmaya calısmı hmk ergeni sahaya ortalıgı karıştırmak ıcın girmiş harbiden bunlara birde topcu deniyor

0|1
    0|1
  • Her ts fb maçında oluyor , alışkıniz

0|0
    0|0
  • tamamen gereksiz

0|1
    1|0
  • kıskananlar catlasın boşver :) şampiyon fenerr

0|1
    0|0
  • İki takımında başkanı şike, örgüt, mafya vs her türlü pisliğe bulaşmış. Böyle karaktersiz adamların başkanlık yaptığı takımda gerginliğin olması çok normal

0|0
    0|0
  • Salih galatasaray terbiyesi almış bir topçu sizin emre beleşoğluna benzemez

0|0
    0|0
    • emre de galatasaray'dan çıkmış bir futbolcudur

• Eğri oturup doğru konuşmak lazım Salih haklıydı. Salihi önce düşürdüler sonra üstüne atladılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...