Sizce bu çikolatayı sporcular yiyebilir mi?

1.60 boyum var 48 kiloyum karın kası yapmaya çalışıyorum, biraz kasım oldu ama çikolatadan vazgeçemiyorum. haftada 3 gün fitness yapıyorum. Sizce besin değerleri böyle olan tadelle şekersiz gofretin zararı var mıdır? haftada 3-4 gün 1 tane yiyorum da :/

Enerji 87 kcal / 363 kJ
Protein 1,7 g
Karbonhidrat 9,6
Yağ 6,6 g
Doymuş Yağ Asitleri 2,6 g
Trans Yağ Asitleri 0,1 g
İzomalt 8,8 g
Şeker 0 g
Lif 1,1 g
Sodyum 18 mg

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şİmdi sana sorum olucak, vücud tipin nasıl yani kolay kilo alan birimisn yoksa metabolizman hızlı mı, çünkü yağ biraz fazla.
    İçindeki şeker kas oluşumunu yavaşlatır, az yemek çok etkilemez elbette ama abartı yiyorsan eğer biraz kendini tutsan iyi olur :)

0|0
    0|0
    • vücut tipim zayıf daha doğrusu metabolizmam hızlı çalışıyor sanırım. çünkü kas yapmaya çalışırken 1 ayda istemeden 2 kilo verdim yediklerimden kısmadığım halde.

• kas kütleni arttırmak istiyosan aburcuburu azaltman iyi olur senin için

En İyi Kız Görüşü

• Kalorisi fena değil, şeker olmaması çok güzel. Sadece doymuş yağ oranı gramına göre biraz fazla geldi bana. Ama yediğin gün aralığı fena değil. Sanırım çok büyük bir etkisi olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Afiyet olsun :) Hiç bişi olmaz sonuçta yakıyosun sen onu.

1|0
    0|0
  • kasları beslemen için vitaminli şeyler lifli gıdaları tercih etmelisin. 3-4 günde bir yenen çkolatadan birşey olmaz...

0|0
    0|0
  • Yiyemez

0|0
    0|0
  • 3-4 günde bir tanenin yararı bile olur bişey olmaz

0|0
    0|0
  • şeker oranı ve yağ olmaz sana protein bar gerek migrostan felan al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yer onlarda insan yahu

0|0
    0|0
  • Eğer çikolata ya düşkünseniz herbalife ın protein barları var bildiginiz çikolata ama sırf protein ben kilo verme aşamasında çok faydasını gördüm tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • yok sağol o tarz ürünleri sevmiyorum.

• Onun yerine fistik ve findik ezmesi ye. Hurma ye. Yararli karbonhidratlar tuket. Pekmez sevmeyen coktur ama bali gunluk yasamina dahil edebilirsin

0|0
    0|0
    • fıstık ezmesi çok alerji yapıyor bende, bir ara kas gelişimine faydası olsun diye 1 tatlı kaşığı yiyordum günde kabarmayan yerim kalmamıştı :/ diğer dediklerini yiyorum zaten, sadece böyle bir çikolata arada bir yenir mi onu merak ettim..

• Spor icin satilan tozlarin satildigi yerlerde cikolata var ozel ondan al ye

0|0
    0|0
  • @igrencapacheçikoo
    Sanirim sitede bildigim en uzman kisi :) etiketlemem problem olmamistir umarim. Afedersiniz... 🙈

0|0
    0|0
    • Estağfurullah soran gofret falan bitti o gunler senin karbonitrat sifira indirmen gerek

• 0 mı? karbonhidratı 0 a indirmek biraz abartı değil mi, sonuçta vücudumuz enerjiyi karbonhidratlardan sağlamıyor mu? gofreti falan tüketme dersen anlarım ama direk karbonhidratı kesmek sağlıksız geliyor bana.

• arada yenir çikolatalar bir şey olmaz birde şekersin diyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...