Kardeşim Sporcu Olmak İstiyor!!

-Kardeşim son 2 aydır bana hep iyi bir sporcu olmanın kurallarını soruyor. Bende öyle böyle geçiştiriyorum.

-Ama baya kararlı gibi. Ona ne dememi önerirsiniz?

-Zaten iyice spor aşığı oldu haftada 4 gün yüzmeye gidiyor. Meyve bol bol yiyor. Dengeli fe-landa besleniyor. Yani iyice sporkolik odu diyebilirim :))

-Ne diyim ona?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• İlgi ve yeteneği doğrultusunda onu yönlendirmek doğru olacaktır.

Kişi kendine bir meslek seçecekse kendisini doğru tanımalı,sınırlılıklarını,yetersizliklerini iyi bilmeli.Seçeceği mesleğim çalışma koşullarını,gelir durumunu,mesleğin gerektirdiği yetenekleri,mesleğe giriş koşullarını incelenmesi gerek.Kendi nitelikleriyle mesleğin gerektirdiği özellikler arasında bağlantı kurabilmeli.O mesleği icra ettiğinde kendisine ne kazandıracağını ,özyeterlik inancını bilmeli.Bu konuda kardeşinize demokratik bir tutum sergilemenizi öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• inşallah olur :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• küçükken bende böyleydim ama ailem izin vermedi.önce futbolla başladım yerel klüpte oynadım.sonra tekvandoya geçtim.ordan kickboxa sonra tekrar tekvando derken yıllar geçti faydası yokmu var ama milli bi sporcu olmayı çok istedim. destek ol ne isterse yapsın asla karşı çıkma.hangi sporu yapmak istiyorsa o dalda iyi bi klübe yazdır.yardımcı ol şevkini kıracak şeyler söyleme yeter.

0|0
    0|0
    • Babamda zaten yok senden sporcu olmaz felan diyor . Çocukta üzülüyor zaten. Babamla konuştum tamam oğlum dedi işte. Yüzme sporuyla lgileniyor ama nereye yazıdrabilirim hiç bilmiyorum ya?

• bulunduğun şehirde yüzme okulu varmı bilmiyorum googledan arat al numarasını ara konuş fiyatı falan sor

• destek ol ve hangi branşla ilgileniyosa profesyonel bi kulüp vs. gibi biyerle konuş bence ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...