Nasıl eskiyoruz?

Bir kadının erkeğin doğrularına ihtiyacı varken erkeklerin kadınların bütün doğrularını duymaya ihtiyaçları olduğunu hiç sanmıyorum.

Emin olun duymamayı tercih ederler. Bu biraz erkeklerin kadınların büyük tuvaletini yaptığını, tüyleri olduğunu vs. bilmek istememeleriyle örneklendirilebilir.

Erkekse, kadını mutlu etmek için ona gerçeğini anlatmalıdır.

Peki siz olsanız içinizdeki duyguları sevgilinize söyler misiniz?

Bana göre içeride tutulan duygular ilişkide illaki bir problem yaratıyor. Ama kadın erkeğe herşeyi söylediğinde,

tüm aklından geçenleri... kaygılarını korkularını inanmadığı şeyleri ve kendi hakkındaki bilimum gerçekleri... söylediğinde kadın, ilişki eskiyor gibi.

Bu durumda ne yapmalı? Siz bu dengeyi nasıl kuruyorsunuz?

Güncellemeler:
arkadaşlar tuvalet konusunu ciddiye almayın. alırsanız basit yorumlar yaparsınız çünkü.

ben onu örnek verdim durum anlaşılsın diye yoksa tabiki pembe ...mıyoruz...

ki tuvalet ve tüy belki çoğumuzun gocunduğu bir şey bile değil..

siz bütüne bakın.. anlattım size erkek kadının gerçeklerini her zaman bilmeye ihtiyaç duymaz.. kadına kapılır çünkü. kadınlar potansiyelleri görürler ve erkeği oldugu gibi kabul etmek pahasına gerçeğinden hoşlanırlar onun...

anlattım işte..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bana göre sorun yok acıkcası kadın arada tuylude olur tuvaletede gidecek hastada olucak basıda agrıcak regl de olucak anlayışlı olmak sabırlı sakin kalmak konusarak sorun varsada aramızda bu arkadaslık içinde gecerli konusarak cozulur ben herkez için tanıdıkların için anlayışlı olmusundur sevdim mi tam severim ilgi cok gösteririm her zaman sevdiğimi söyler belli ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence her evli çiftin bi psikoloğu olmalı onun aracılığıyla yürütülmeli bahsettiğin konu. en sağlıklısı.

1|0
    0|0
    • bence insanlar hiçbir zaman kaderlerini kendilerinden üstün olmayan birinin eline teslim etmemeli.

"uzman" müdahalesine hayır.

• teslim olmican ki konuşucaksın

yanlışlarını kendi başına göremiyosan biri yüzüne vurmalı tartışmalı

bunu da eşin değil tarafsız ve akıllı biri yapmalı :D

• Bi americano yapan olsa da içsek

1|1
    0|0
  • kız çekingen davranacak.biraz da utangaç

mesaj vererek herşeyi anlatabilir.ama üstü kapalı tarzda.bu erkeğin ilgisini çeker kafasında bir şeyler oluşur ama ilgisi azalmaz.kızların yapması gereken ilgi uyandırmak ama yanlış bilgiler uyandırmamak.saklı kalmak,pas atmak ;)

anladın sen onu.

0|0
    0|0
  • bir ilişkide kadın erkek açık olmalı bence. yoksa dediğin gibi mutlaka bir sorun yaratıyorlar gizli şeyler.

0|0
    0|0
  • birbirine güveneceksin ve her şeyi yalan söylemeden anlatacaksın. eğer birşeyler gizliyorsa bir taraf o ilişki yürümez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• söylenecek şeyler var söylenemeyecek şeyler var.. tuvalet konusu en basitinden bu erkek bayan ilişkisini geç iki hem cinste bile bazen tiksinç bi durum olabilir bu insanın içinde kalması gereken bişey bunun erkeği kadını olmaz.. tüy konusuda tüy erkeğe has bi özelliktir hormon bozukluğundan dolayı bazı bayanlarda çıkıyo.. erkeğe has bi özellk olduğu için tabikide bu durum itici oluyo haaklı olarak.. çnkü biz erkekte sakal bıyık ne blm açık oliim bacak kısımlarında tüy görmeye alışkınız ama bayanlarda değiliz. ki zaten bayanlarda da olmaması gerek bence. ayrıca diğer konularda da bu şeklde... bayan ve erkek fiziksel özelliklernden veya cinsiyetnden dolayı böyle.. ben olsam sevgilime herşeyimi anlatmam benm tuvalete gittiğim zamanı ağdamı şuyu mu buyu mu bilmemeli bence öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...