O ses türkiye yarışmasını Mustafa Bozkurt kazandı?

açıkcası sonuca ben çok sevindim Ayda'nın birinci olmasını istemiyordum.Mustafa ve Onur favorimdi.sizce hakkıyla aldımı?siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence haketmedi, çok başarılı bulmadım acıkcası orda genç çocuk vardı bence onun sesi ve erkam onun sesi daha güzeldi, bir kaç şarkı söyledikten sonra çevremde izleyen herkese dedim mustafayı birinci yaparlar görün diye şimdi hepsi nerden biliyodun diyorlar. eee oda bende kalsın biliyordum

1|0
    0|0
    • tabiki erkam onur güzel seslerdi.ben kalan son iki yarışmacı arasından diye sormuştum zaten.onur favorilerim arasındaydı.

• onu demiyosunuz hakkuyla aldımı aydanın kazanmasını istemiyordum favorim onurdu vs vs demişsiniz. hakkıyla almadı mustafa hakeden onur veya erkamdı. ama sonuca bakarsak aydamı mustafamı diye sorsaydın mustafa derdim soruyu yalnış sormuşsunuz

• sende anladığın gibi cevapla.

Erkekler Ne Diyor 9

• Şafak türküsünü söylmesi etkili oldu

2|0
    0|0
  • İyidi haketti, Ahmet Kaya çakması diyenlere sonda muhteşem bi' kapak bıraktı. Onurda iyidi sona ikisinin kalmasını isterdim.

2|1
    0|0
  • hayırlısı be gülüm.

3|0
    0|0
  • Müzik piyasında kaybolacak adamlar yazık.. olanlari görüyoruz,hakettigi halde bir yere gelemeyenlerle dolu ülkem. Reyting ugruna orda heba olanlara acıyorum

1|0
    0|0
  • belliydi zaten onun alacağı

1|0
    0|0
  • HayIr ahmet kayanIn sarkIlarInI söyledigi için aldI oses aydaydI

1|0
    1|0
    • anne türk baba iranlı.yurtdışında yaşıyor.yabancı şarkıları güzel söylüyor evet.ama burası türkiye türkçe şarkılarla birinci olunmalı.

• YabancI olmasI bisey degistirmez sonuçta türklerde yabancI sarki diyorlar üstelik türkçede söyledi ve çokta güzel söyledi

• olabilir senin fikrin.saygı duyarım

• saçma bi yarışma bence

0|0
    1|0
  • bende ayda birinci olmalıydı Mustafa nın aşıret oyları saldııııı

0|0
    2|0
  • seline yazık oldu ya

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Acunun yarışmalarını izlemiyorum bi kaç yerde dinlediğim kadarıyla Mustafa ve Onur hakkaten iyilerdi..

1|0
    0|0
  • bence hakkıyla aldı ama erkamın kazanmasınıda isterdm.

1|0
    0|0
  • Tabi ya hemşehrim kazanmış

2|0
    1|0
  • Ahmet Kaya hayranları genelde oy verdi bence. Ama iyiydi özellikle sahnede duruşunu beğendim. Ayda Tükçe şarkılarda pek iyi değil bana göre çok bağırarak söylüyor rahatsız edici...

0|0
    0|0
    • zaten bu yüzden çok rahatsız oldum bende.kulağımı tırmaladı sesi

Yükleniyor...