Erkekler ne ister?

Gökten yağmur değil kadın yağsın ister.

- Maçların 90 dakikadan 24 saate çıkarılmasını ister.

- Evli olmak ama bekar gibi yaşamak ister.

- Ön sevişmenin Aydın Havası kısalığında olmasını ister.

- Ölecekse skor yaparken ölmek ister.

- Bir bakışı canlar yaksın ister.

- Bütün kızlara ellemek ama, el değmemiş bir kızla evlenmek ister.

- Çocukluğunda annesinin, yaşlılığında kızının arkadaşlarını ister.

- Kadınları " Çocuklarımın anası " Elimin kiri " vs. sıfatlarla kategorize etmek ister.

- Aldatmak ve aldatınca hoş görülmek ister.

- TV 'nin karşısında horlaya horlaya uyumak ister.

- Her istediğinde sevişilsin, az sevişilmiş hatta mümkünse sevişilmemiş ister.

- Bütün kadınların "verici" , bir tek kendi kadınının "Sadıka Hanım " olmasını ister.

- Bilimin bir gün erkeklerin kadınlardan daha zeki olduğunu ortaya çıkarmasını ister.

- Kendi anlayışsızlığını örtbas etmek için kadınların anlaşılmaz olduğu masalını dünyaya yaymak ister.

- Bir kadınla sonuca varmak için aşılması zorunlu olan o kahrolası merhalelerin hiç olmamasını ister.

- Akıllı kadından hoşlanıyor görünmeyi ister.

- Kadının kıt akıllısını ister.

- Kadının güzel kalça , bacak ve göğüsten oluşan bir süs bitkisi olmasını ister.

- Eskimiş (50 lik) kadını bozdurup iki yirmibeşlik almayı ister.

- Romantizm denen ve işleri zorlaştıran baş belasının tez günde yok olmasını ister.

- Üst'lerinin erkek, ast'larınında kadın olmasını ister.

- Ahçı, hizmetçi, anne, hemşire, seks bombası, güzellik kraliçesi karışımı bir kadına sahip olmak ister.

- Para ya da bulunduğu konum sayesinde tavladığı kızların , ağarmış saçlarına aşık oldukları masalına inanmak ister.

- Ne evdekinden ne ötekinden vazgeçmek ister.

- Dünyadaki bütün kadınları ister..

- Verseniz de yetinmez, Mars'takileri de ister

Güncellemeler:
tamam ya burdaki erkeklere bu koca yazıdan biri bile uymuyo yani siz bunlardan birini bile istemiyosunuz :)

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• ''Üst'lerinin erkek, ast'larınında kadın olmasını ister.''

''Ahçı, hizmetçi, anne, hemşire, seks bombası, güzellik kraliçesi karışımı bir kadına sahip olmak ister.''

Bu ikisi dışında her erkek yazdıklarını ister diye bir şey yok. Ama emin ol bu iki maddeyi erkeklerin %99'u ister.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• -Gökten rahmet yağsın, maçlar el clasico kalitesinde olsun, evliyken aile babası olmak isterim, özgürlüğüm eşimin kıskandığı yerde biter, ön sevişmeyi uzun isterim, bütün kızları değil, eşim olacak tek birini isterim, kadınım elimin kiri değil, yüreğimin özüdür, kadınımı toplumda kişiliğini konuşturan, yatakta dişiliğiyle yakıp kavuran, mutfakta becerisini coşturan biri olmasını isterim...

1|0
    0|0
  • G den sonrasını okumadım.

2|0
    0|0
  • senin ki birinden birini seçin değilki :) hepsini bize kitledin , resmen erkekleri eşşen götüne soktun çıkardın :) lütfen kardeş kardeş geçiniyoz şurda ne fitne sokuyon araya , verseniz de yetmez marstakinden istermiş :) bu nedir abi ya :) senin uzaylı fantazin mi var :)

0|0
    0|0
  • copy paste...erkek önce adam olmak ister

0|0
    0|0
  • "Bilimin bir gün erkeklerin kadınlardan daha zeki olduğunu ortaya çıkarmasını ister."

*yapmayın şimdi İsviçreli bilim adamları size çalişiyor ...

"Ahçı, hizmetçi, anne, hemşire, seks bombası, güzellik kraliçesi karışımı bir kadına sahip olmak" ister.

*Yok ki böyle bir şey kendinizi kandırmayın :)

Diğerleri de zaten hayal ürünü ...

0|0
    0|0
  • Erkek düşamanlarının fikirlerini zerre derece takmıyoruz.

0|1
    0|0
  • Peki Kadınlar ne ister bunada cevap verebilirmisiniz ?

0|0
    0|0
  • sen hangi erkekten bahsediyon kardeş :)

0|0
    0|0
  • Kadınlarda erkeklerin kukla olmasını ister evliyken yakışıklı arkadaşı ile sadece çay içtik altınamı yattım bahanesi ileri sürer .yarı cıplak gezip kimsenin laf atmamasını ister, kocasının zengin olmasını ister , kazanılan parayı sadece kendi harcamak ister,evin tüm kontrolunu elinde tutmak ister kocasını azarlamak ister vs. vs. vs.

0|0
    0|0
  • senin erkeklerler alığ vermediğin nedir ki ayrıca kopya sorular sorma

0|1
    0|1
  • Para ya da bulunduğu konum sayesinde tavladığı kızların , ağarmış saçlarına aşık oldukları masalına inanmak ister. (bak burda kişiliğinizi gayet net bir şekilde anlatmışsın :)

0|1
    0|0
  • Ahçı, hizmetçi, anne, hemşire, seks bombası, güzellik kraliçesi karışımı bir kadına sahip olmak ister.

0|0
    0|0
  • ya seni tebrik ediyorum. VE KADIN ERKEĞİ YARATTI

0|0
    0|0
  • Bence bunlar yazanın hayaliyle oluşmuş kadınlar hakkındada çok şeyler söylenir ama aynı bunlar gibi boş ve aldatıcı sözlerdir...

0|0
    0|0
  • aşık kadın

1|0
    1|0
  • bi şey istemiyorum kalsın

0|0
    0|0
  • aynısını ben de kızlar için düşünmüştüm:)

0|0
    0|0
  • kadınları anlama kitabı çıkmış, sayfalarının sonu yok

0|0
    0|0
  • Bir kaç tanesi hariç hepsi yanlış. Bunu yazan her kim ise bayağı canı yanmış anlaşılan.

0|0
    0|0
    • valla kadını biri hiç üşenmeden yazmış saolsun

• Oradakilerin çoğu biraz da kadının meziyetlerine kalmış bir şey. Beceriksizmiş, kusura bakmasın. Erkek yapamıyorsa kadın yapar, kadın yapamıyorsa erkek yapar. Dişi-erkek birbirini tamamlar. Kısaca ikisi de beceriksiz ve yarı beyinsiz diyebiliriz.

• Maçların 24 saate çıkarılmasını istemem zaten gol yiyeceğiz diye hemen bitsin istiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• :)

Bunlar sadece içlerindeki istekler (hepsi değil tabi baya abartılmış:)) Bir de evlendikten sonra açıkça istekleri vardır. Eve girerken ayağına terlik ister. Kumandanın hep onda kalmasını ister. İşten gelir gelmez yemek hazır olsun ister. Yemekten sonra çay ister. Çaydan sonra meyve ister. Meyvesi biter kahvesi başlar. Kahve biter tatlı ister sen istemesen de o ister ister de ister :p

Ha tabiki kadınlarında istekleri vardır : Erkeklerin bu kadar şey istememesini ister :)

1|0
    0|0
  • erkekleri niye bu kadar aşağıladın ki böyle olmayanlarda var öyle değil mi? ama erkekler ne ister deyince hepsi içine giriyor tamam senin dediğin gibiler de var ama şöyle erkeklerde var.

-o üşümesin diye montunu çıkarıp sevgilisine vermek ister.

-sevgilisini incitmemek ister.

-eve geldiğinde güler yüz ister

-eve geldiğinde önüne sıcak bir çorba koyulsun ister

-parası olmadığında kendisine destek olacak bir kadın ister

-cebinle 10 lira olduğu halde çocuğuna 20 lira vermek ister

-işteki sorunlarını ailesine taşımamak ister

-çocuklarınına iyi bir gelecek vermek ister

-çocuklarını evlendirdikten sonra eşiyle birlikte köyde yaşamak ister ...vs daha çokk var.karşı cinsinde hakkını yiyemem gerçekten adam gibi adamlarda var ama senin yazdıkların gibi erkeklerde yok değil

0|1
    0|0
  • Hakkaten bunların hepiciğini istiyomusunuz yaa :S

1|0
    0|0
  • Bunları istemiyorsa bir erkek muhakkak ya kızkardeşi ya da kızı vardır.

Çoğu kızı varken bile bunları isteyebiliyor.

Malesef erkeklerimiz hiç inkar etmesin gençliğinde biraz yakışıklı, biraz paralı ve itibarlı ise bunların hepsini istiyor.

İstemiyorsa ya geçim sıkıntısı vardır, ya tipsizdir, ya da inançlıdır.

Bunlardan para ve tip varsa inancı çoğu zaman devre dışı bırakanda oldukça fazla.

Kimse bik bik ben eee şey demesin siz öyleyseniz bizim gördüklerimiz kimler?

0|0
    0|0
  • 90 dk maçın 24 saate çıkarılmasını bende istiyorum.. .Diğerlerine baktım da ne çok şey istiyo bunlar..

1|1
    0|1
  • ahaha hepsi inkar eder şimdi :)

0|0
    0|0
  • erkekler cinsellikten başka bişi istemez ;)

0|0
    0|0
  • Becerikli

Dırdır yapmayan

Aşık kadın isterler

0|0
    0|0
Yükleniyor...