Trabzon Kırmızı kart görmelimiydi?

Maçın sonlarında salih dursun markoviç e saldırıyor sizce bu durumda Kime Kırmızı kart verilmeliydi?

• Lazar Markovic
    29% (2)33% (5)32% (7)Oy Ver
  • Salih Dursun
    71% (5)67% (10)68% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Salih dursun her kadıköy maçı olduğu gibi yine artislik yaptı pek takmamak gerek :)

0|2
    0|0
    • Markovıcın acıklamasına gore Mactan sonrada Formasını ıstemıs

• Yüzsüz aynısını volkana yapsın erkekse 😂😂😂

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Salih Dursun karakter bakımından sıkıntılı biri... Pozisyonda Markoviçe saçma bir sarı kart çıktı... Salih'in kartı doğruydu...

0|1
    0|0
    • adam sozlu munakasaya bile girmedi tff bu hakemleri nerden buluyo anlamadim..

• Markovıcın sarı kartını sert gırdıgı ıcın vermıs olabılır ama adama saldırdıgı halde kırmızıyı gormuyorsa hakemlerde problem var

• Emre Belezoğlunun futbol kariyeri biterdi artık.

Bu gibi maçlarda hakemler olabildiğince toleranslı olurlar, çünkü takım başkanları ve yayın organlarının tacizlerine mahrum kalmak istemezler.

0|1
    1|1
  • Maçı ve o pozisyonu izledikten sonra Markovicin adını anketlere yazabiliyorsan ya futboldan anlamıyorsun ya da taraflısın adam bir şey yapmadı Fernandao faul yaptı o onun üzerine düştü sonrası Salihin yaptıklarına rağmen bir şey yapmadı.

0|0
    0|1
  • Salihe ver

0|0
    0|0
  • Markovic: alt yapıda oynarken salih gibi acemi futbolcularla çok uğraşırdım demekki yine uğraşacaz ona anladım.

1|1
    0|0
  • Salihi önce fenerli birisi itti sonra markoviç üstüne atladı. Adam aynı pozisyonda iki darbe aldı. Kart varsa ikisine de yoksa hiç yok.

0|0
    1|3
    • sen körsen ben ne diyim sana.. markovic isteyerek mi atladi? adam profesyonel orda yerdeki adamin ustune atlasa ne olucak? akil var mantik var ya.. herif ustune dustu istemli de degildi.. salihde mahalle takiminda oynadigi icin ustune duseni yapti kirmizi kart vermiyen hakem ustune yetmez gibi sucsuz markovice kart veren hakem körde sen televizyon basindasin sende mi korsun?

Yükleniyor...