GALATASARAY in temel problemi nedir sizce?

Evet sizce problem nedir fark 8 oldu nasil duzelir?

• kadro derinligi eksikligi
    57% (4)24% (4)33% (8)Oy Ver
  • defans blogu
    0% (0)6% (1)4% (1)Oy Ver
  • psikolojik
    14% (1)24% (4)21% (5)Oy Ver
  • on libiro eksikligi
    0% (0)12% (2)8% (2)Oy Ver
  • toplu savunma eksikligi
    14% (1)6% (1)8% (2)Oy Ver
  • bek problemi
    15% (1)6% (1)8% (2)Oy Ver
  • diger
    0% (0)22% (4)18% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Evet anketimiz devam ediyor

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer yöneten kişiler bunlar olmasaydı kadronun eksik olması diyecekdim. Ama bu yönetimin transfer yapmayacağını bildiğim için bence öncelik herzaman yönetimin gitmesi. Mustafa Denizli Floryada tek kontrol sahibi olmak istedi ve haklıydı. Çünkü Hamza bir yönetici yüzünden gitti bence kesinlikle. (İsmini söylemiyolar ama başkanın sevdiği biridir) Denizli Floryanın tek hakimi olmak ister dedikten birgün sonra ismini bile duymadığımız bir yönetici açıklama yaptı ve ben istediğim zaman Floryaya girer çıkarım dedi. Bu adamlar bela dostum. Dursun saçma sapan kişilerle çalışıyo ve bunlar takımı rahat bırakmadan , üzerindeki baskıyı kaldırmadan başarı gelemeyeceğini dahi bilemeyen cahil kişiler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kizlarin yorumlari beni benden aldi 😂😂

0|0
    0|0
  • bek problemi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yönetim gitmeli

0|1
    1|0
  • taraftarı aptal yerine koyan rezil yönetim defolmalı önce

0|1
    0|0
  • Ruhsuzluk , kadro kalitesizliği , vizyonsuz yonetim

0|0
    0|0
  • Melodan sonra boyle olduk

0|1
    0|0
  • Takımdaki tüm mevcut forvetler gitmeli, yerlerine her ne olursa olsun iyi bir forvet alınmalı.
    Ocak ayında takıma katılacak olan Kevin sağ bek sorununu çözer eğer defansif orta saha alınmayacaksa Selçukun yanına Chedjouyu koyup defans Denayer-Hakan ikilisinden oluşmalı , Semih bu sene çok formsuz oynadığından beri çok rahat pozisyon veriyoruz.

0|0
    0|0
    • Bak bunu begendim kendi icindende sorun halledile bilir diyosun

• Şıklarda tek seçim vardı... Defans Hakan Balta hariç komple değişmeli Bek de lazım hem sağ hem sol tarafa Hakan Balta yedek olabilir... Ön libero acil lazım eldekiler Melo'nun boşluğunu dolduramıyor Forvet de lazım Burak da gitmeli veya yeni forvetler gelince yedek olmalı Bir tane de Orta saha kanat oyuncusu lazım aşağı yukarı 8 değişiklik lazım ben şu an 2010-2011 sezonundaki ligi 8. sırada bitiren Galatasaray'ı görüyorum köklü değişiklik şart şu an

0|0
    1|0
    • Sen naptin dostum batar kulup hepsini alirsa 😊

• İlla pahalısını almak zorunda değiller gidip Bundesliga 2. ligden veya Premier 2. ligden falan da alabilirler hatırlıyor musun 2007-2008 sezonunda Feldkamp hep ucuz ve genç oyuncuları almıştı ve o takım sezon sonu şampiyon olmuştu... Ya hiç birşey bulamazlarsa da bedelsiz olarak serbest kalan oyuncuları alsınlar bonservis parası ödemeden FatihTerim 2011'de Engin Baytar ve Johan Elmander'i almıştı ve Elmander iyi iş çıkardı yanılmıyorsam 4 milyon euro'ya da satıldı en son hem oynayıp goller ile katkı yaptı hem bedava gelip 4 milyon'a satılarak ekonomik katkı yaptı

• Anladim o sekildede olur diyosun

• RUH u

0|0
    0|0
  • fark 7 yalnız

0|0
    0|0
  • golcü yok

0|0
    0|0
    • Defans leblebi gibi gol yeniyormu sence golcu yok dedin ama takim son 3 macta 8 gol atmis yani mac basina 2.3 luk gol ortalamasi yapmis

• ben burak'ı sevmiyorum adam öyle böle bencil biri. o adam değiştiği zaman takımda değişir bence.

• Dengeleri bozamamaları :(

0|0
    0|0
    • Buda guzel de dengeyi bozmayacagiz dediler dengemiz altust oldu o ne oalacak?

• Ünal Aysal'ın çileklerinin acısı şimdi çıkıyor herhalde eksik olan yerlere bütçe azlığından kalitesiz transferlerin yapılması fazlasıyla etkiliyor bence performansı.

• Ben cok katilamicam unal aysali kurdugu takim 3 lig sampiyonlugu 1 cerek final 1 de on eleme gordu aysalin borcu 35 40 milyon desen gs nin borcu hesaplanamiyor nerdeyse

• UMUT BURAK SABRİ

0|0
    0|0
    • Arti selcuk bence futbolu degil ama guruplasmanin bas aktorlerinden bence

Yükleniyor...