Nasıl bir erkek veya nasıl bir bayan (yaş)

nasıl bir erkekden hoşlanırsınız yaşınız dan büyük mü mü yaşınızdan küçük mü? nasıl bir bayandan hoşlanırsınız yaşınızdan büyük mü küçük mü? kendi yaşınızı ve hoşlandığınız yaş grubunu yazarsanız sevinirim

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 30'lu yaşların ilk kısmındayım 3-5 yaş büyük veya küçük bu yaşlarda pek fark etmiyor, yeterki frekanslar tutsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 19 yaşındayım. O da böyle 23-24 yaşlarında, çalışan, evi ve arabası olan kirli sakallı, gömlek giymeyi seven bi yağız delikanlı olursa aşık olabilirim.Çok uçarıda gözüm yok. Uzun boylu kaslı vsvs istemiyorum yani. Tüm bunlar olduktan sonra biraz göbeği olmasını bile sorun etmem yani :P

0|0
    0|0
    • Tanışalım mı gızzzz... vala ben tam dediğin gibiyim heee...Bak benden söylemesi, sonra kaçırırsın, pişman olur üzülürsün, ben de üzülürüm ama bak...

• kenan imirzalıoğludan bahsetmiyodum :PPP

• yaşım 19..yaşı 22 -23 olabilir. çünkü genel olarak kadınlar erkeklerden daha çabuk olgunlaşır.

1|0
    0|0
  • yaşım 25 25-35 yaşları arasında olabilir.

0|0
    0|0
  • yaşıt asla istemem benden en az 5 yaş büyük olsn

0|0
    0|0
    • Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yiyor tabii ki. :)))

• Ama yapma böyle yahu, beş parmağın beşi de bir değildir. :))

• Ama doğru parmak hangisi önceden de anlaşılmıyor sanırım. Bence 5 yaş far iyi düşünce, zaten bu erkek milleti Kadınlardan ancak ve ancak 5 yıl sonra aynı olgunluğa ulaşabiliyorlar ;-)

• yaşıt ya da büyük olsun isterim

0|0
    0|0
  • 3-4 yaş büyük olmalı

0|0
    0|0
  • Kimse benden hoşlanmaz çünkü, sorunluyum.

0|0
    0|0
  • ben 36 yasindayim 26-46 yas arasi bana uyar.

0|0
    0|0
    • 20 Yıllık bir aralık bırakmışsın ya. Millet o araya 5 çocuk bir de torun sığdırıyor. bence bidaha düşünüver istersen.

• düsünmeme gerek yok, tecrübelerimle bu sonuca vardim. Önemli olan anlasmak, yas ikinci planda kaliyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben 28 yaşındayım. Evleneceğim bayan ise 23-29 olmalı.

0|0
    0|0
  • Yaşımdan küçük olsun MÜMKÜNSE buyuk olmasın yeterki aynı yasta da olabikliriz we benden kalıplı olmasın uzunda olmasın diğer ozellikleri sadece huyu insanlığı olsun YETER... ;)

0|0
    0|0
  • yaş olarak bakmanın doğru oldugunu düşünmüyorum..ama olgun kadın tercihimdir.

0|0
    0|0
  • ben kalıplara sokmam elektrik olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • yaşın önemi yok saygı olsun yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...