Karın kası yapanlar gün içinde ne yendiğinizi paylaşır Mısınız?

karın kası yapanlar beslenme düzeniniz Nasıl, yani sabahtan akşama kadar ne yiyorsunuz bir gün içinde yazar Mısınız? benim değişiyor ama protein ağırlıklı beslenmeye özen gösteriyorum.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Zararlı yağları ve şekeri kesip egzersizleri yapman yeterli 😉

0|0
    0|0
    • zeytinyağından başka yağ tüketmiyorum.. belki çok az tereyağı az balla, o da kahvaltıda vücudum enerjik olsun diye.

• teşekkür ederim 😊 evde kendim salon dışında zorlayıcı pilates karın hareketleri falan yapıyorum..

• Fazlada yapma hos durmuyor bayanlarda 😀
      Rica ederim, iyi geceler 😊

Erkekler Ne Diyor 9

• peynir yumurta tavuk ton balığı falan filan

1|0
    0|0
  • ahah bundan yaklasık 6 ay oncesıne kadar 6 lı baklavam bıle wardı :D sabah yulaf ezmesı sut yumurta falan yıyodum oglen haslama tavuk ya da et yanında lapa pılav ya da makarna bıde haslanmıs patates aksamda aynı ara ogunlerde kuru yemıs meyva falan bıde tonbalıgı falan kanks

0|0
    0|0
    • bu yulaf ezmesi sabahları hakkaten Faydalı oluyor mu ya?

• evet hem gunluk alman gereken lıf ın fazlasını alıyosun hemde tok tutuyo hemde yag yok kanks

• anladım teşekkür ederim 😊o Zaman kahvaltıma ekleyeyim onu da

• Sorun o bişey yemeyiz sıvı tüketiriz oda sadece sabah bir kutu süt

0|0
    0|0
  • Protein agirlikli beslenme olması gerekiyor zaten. Ama kası farklı yönlerden çalıştırmak daha etkili

0|0
    0|0
    • ne gibi mesela?

• Mesela çok hareket yerine hareketi kisitlayacak şekilde çalışabilirsin. Mekik yerine plank gibi

• akşam 5 ten sonre karbonhidratı kes. gerisi zamana antrenmanlarına ve beslenmene bırak. ve tabiki zamana

0|0
    0|0
  • onume geleni yiyorum asd ya bence bunun beslenmeyle alakası yok :))

0|0
    0|0
  • genel olarak yastığı falan yeniyorum, babamla güreşince onu da yeniyorum.

0|0
    0|0
  • süt et suyu

0|0
    0|0
  • Şeker ve abur cuburdan uzak ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...