İnandığın kadında mı aidiyetin? Sana inanan kadında mı ?

bir kadının teni mi kokmalı sen diye...

cümleleri mi söylemeli seni...

aidiyet aşkın yatagıdır ..

aitlik duygusuyla yaşanır aşkın en arabesk halleri.

sayın sapkın; yatak, ten,aşk kelimelerini görmüş olman sorum dahilinde cinsel temalı tuhaf kelimeler kullanmanı gerektirmez!

0|0
8|49

En İyi Erkek Görüşü

• Herşeyiyle bana ait olmalı. O da öyle hissetmeli...

Aklı-fikri, zikri, kalbi, benliği benimle öyle bir dolu olmalı ki; başkasının veya başka bir düşüncenin yer bulacağı zerre kadar boş yer kalmamalı...

Hatırlamalı, sevgiyle anmalı.

Unutmamalı, incitmemeli.

Uçan memeli, kaçan memeli, tutan memeli..

Öbürü de gelmiş hani bana hani bana demiş...

Şiirime burada son verirkene..

Bir dakika doktor bey geliyorum !

Şiirime burada son verirkene;

Seni çok sevdiğimi söylemek istiyorum.

Ha bir de yeni bir kedi aldım, o da çok şeker. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Elbette inandığım kadında, ortak bişey yaşamıyoruz ki, aynı bahçeye kendi pencerelerimizden bakıyoruz, ikimizde aynı şeyi görsek bile farklı yorumlarız. Yani bana göre bağıl hareket hatunun salına salına geçişi. Diyelim ki o bahçede bi çiçek olsun, ben ona morun tonunu bile anlatamazken, bana ne kadar inandığına da ancak inandığım kadar emin olabilirm.

1|0
    0|0
  • bır kadın cok sevıyorsa senı baskadır kadın farklı sever farklı bakar farklı dokunur sen ne yaparsan yap onun gıbı sevemezsın o duygusallıga ulasamazsın bır kadın kadar sevemezsın onun ıcın onun gıbı aglayamazsın cok guclu sever kadın onun kadar sevemeyecegını bılırsın ve sende sevılmeyı seversın kadının sevgısı ıkınızede yeter, sen yeterkı degerını bıl bu sevgının ve ona ait oldugunu unutma o senı hep senden cok sevecektır cunku o bır kadın

2|0
    0|0
  • Niye ait olalım. Biz ne zaman birdik de kendimizi çıkartıp başkasına verdik sıfır olduk.

Kadının teni kendi gibi kokmalı. Yanında benim berbat kokumu bastırsın

Cümleleri hep kendinin olmalı. Tüm gün zaten kendimle beraberim, daha bir faydasını görmedim.

Aidiyet, teslimiyetin,acının yatağıdır. Uyuşturur sizi,bağlar yatağa. Fark etmezsiniz,gün gelir kalkamaz olursunuz.

Aşk arabesk olmamalı. Progresif takılmalı,özgün olmalı.Kendi olmalı. Her aşk farklı olmalı.

1|1
    0|0
  • kadın dediğin daha fazla sevecek...

sarınca ince belinden,

bırakacak istekle kendini

işte bu benim diyeceksin...

2|0
    0|0
  • bende mi bir gariplik var nedir, sevdiğim kişiyle birlikte olmak istiyorum, sevildiğim yerde değil. zaten ne geliyorsa basıma bu boku yememden geliyor. ya seviyorum sevilmiyorum ya sevilmiyorum seviyorum, bu ikisi bir arada olsa ne iyi olurdu ama.

cümleleri de söylemesin teni de, kalbi benim için atsın yeter bence.

1|0
    0|0
  • Ne zaman ki tekliği onunla hissederim, o zaman aidiyet bir seçim olmaktan çıkar, damarlarımdaki kan kadar doğal olur.

1|0
    0|0
  • Valla kimseye ait değilim, kimse de bana ait olmasın ama karşılıklı saygı ve sevgi her şey için yeter

1|0
    0|0
  • ikisinede... zaten inanmadığın kadınla birlikte olmak karakter meselesi...

1|0
    0|0
  • herşeyi ile bana güvenen kadına... ha bu arada son cümlene sesli güldüm 5 yıldız :D

1|0
    0|0
  • ten çekimi gerçeği var bu olmalı , cümleleri ruhunu okşamalı , sadece sözleri değil bakışlarından sen aklmalısın ki sözcüklerinin bir anlamı olsun .. erkek ait oldugunu hissetmeli ondan başka herkese kendi kapatacak duyguları kadınından görmeli

ve bunlar aşkın arabesk halleri değil doğru ilişkide olmaz ise olmazlardır

2|0
    0|0
    • cok dogru )) benm kafamdaki arabesk hal cok tatlı bi hal )) oyüzzen cok severim arabeskin aşka yüklenmesini

• 3.s ne ..ahdjskalldsl... )))

• 3 , 3 tür.. yanı gerceklerı görmekde neden bu kadar zorlanıyoruz sadıcım..

• 1|0
    0|0
  • Öncelikle soru başlığın ve nesrettiğin ifadelerin birbirini tam olarak tanımlamıyor.

Ancak soru başlığına gelecek olursak.Erkek Bir dağa benzer kadın ise onun güzelliği yani üzerindeki beyaz örtüsüdür. zirvesinde kar olmayan bir dağ düşünebilirmisin. olsa olsa bir tepe düşünürsün. Dağı dağ yapan üzerindeki kar dır. Kar ise kadını ifade eder. Aidiyet inanmakta değil birbirini tamamlamak ile olur. beni tamamlayan kadınadır. aidiyetim. Sadece inanmakla olmaz aidiyet. Siz birbirinizi tamamladığınızda zaten kadında erkekte birbirine inamış olur. sadece kadının inanması yetmez. Sadece benim inanmamda yetmez. Her iki tarafta birbirine inanmak zorundadır.

2|0
    0|0
    • tskkrler )) daha dikkatli olmaya calısırm .. kelimelerle aram cok ii diilldir aslnda.. duygularımı bi anlık ifade etmek istedm ..

• Aslında biraz düzenlesen çok güzel şiirler çıkartabilirsin. Ben teşekkür ederim.

• Sayın sapkın ^_^ +++++

Neyse konumuza dönelim :( İnandığım dedim durum vahim :((

1|0
    0|0
  • bu kız giderek bize benzıyor sadsada

1|0
    0|0
    • robin az romanss az romanss sennde fikrini merak ediyrm ))

• bana ne istersen yapabılırısın , ruhuma dokunma..

• dokundum bikere <3

• sayın sapkın haha :)

gerçekten bakışı yüzündeki ifadesi söyler aitliğini.gözleri açılır ve dudağunda muhtemel hafif bi gülümseme olur her daim.göz dudak kombinasyonunu yakalamak lazım.zaten aklımızda kalan tek şey de bunlar oluyo.boyu posu bile unutuyosun ama o ifadeyi unutmuyosun.

o ifade seninim diyosa teni de adını söyler elleri de cümleleri de .anlayana tabi okuyabilene.

1|0
    0|0
  • sevgili lorke apla :p ne güzel renk değiştiren mumlar gibi her gün değişik konularda değişik resimlerle site sakinlerine bu görsel şöleni yaşatmandan dolayı teşekkürü bir borç bilir :D akabinde cevabımı söylerim: bence mantık çercevesinde şuan bu sorun ile aptallığın zirvesine çıktım ayaklarımı aşağı sarkıttım bakıyorum.. bilemicem çok bön kaldım yani... ama en iyi cevap seçersen hayır demem :p

1|0
    0|0
  • Aidiyet güçlü bir kelime be öyle çoktan seçmeli olmaz bence ikisi de olmalı:)

2|0
    0|0
  • Nicedir aşk-ı derûn ile kıvranıp durdu gönlüm;

O denli tatlıydı ki, lezzetiyle her an öldüm...

1|0
    0|0
  • Bence herseyden once yuzune bakinca huzur bulmali ona bakip sinirlenmek mumkun olmamali bu dedigim olursa zaten aidiyetim bellidir..:):)

1|0
    0|0
  • NE ben kimseye aitim ne kimse bana ait, bir ben var bende, ben o bene aitim...

2|0
    0|0
  • aidiyet neymiş lan

3|0
    0|0
  • hiç bişey anlamadım

1|0
    0|0
  • her şeyin ölçüsüyle ama en güzeli saygıyla her konu konuşulur ve çözülür ayıp deyil günah deyil yetr ki saygı ve ölçü olsun .sana inanan kadın emek harcağan kadın bence.

1|0
    0|0
  • aidiyet inandığım kadındadır.. bu ben vazgeçmeden oda bana inandıgı zamana kadar devam eder..

1|0
    0|0
  • KIMSEYE INANILMAYACAGINI OGRENMIS BIRI OLARAK DIYORUMKI..

BU LAFLAR BOS LAFLAR..KENDINDEN BASKA DEGER VERCEGIN HER INSAN SENIN BENLIGINDEN HER ZAMAN BI PARCA ALIR GOTURUR..SONUNDA DA GERIYE ELINDE SENDEN BI ESER KALMAZ

1|0
    0|0
    • dogru :((

• uzgunum..ama kım bu hayatı cennete benzetebılırkı ? ole olsaydı ayrıca bı cennet yaratılmazdı dımı ? hayat maalesef cok acımasız..o yuzden en zayıf olan yanlarını ıyı korumalısın yoksa...

yoksa olacagı bılıyosun zaten !

• cok dogru ..

• larke larke deliloy larke

link

1|0
    0|0
  • sen birini aitsen o bedende aideytlik kur

sen bir kalbi sevmişsen o kalpte tahtını kur

duyguları esir al mutlulugu yönet

ruhalrını yataga koy sarılsın bedenlerine

sen ruhta kazan sevgiyi bende de olan aidiyetten kime ne

1|0
    0|0
  • Ne yaptın be dostum gece gece..

Aşkım Ben koksun bende O kokayım =))

1|0
    0|0
    • romantik oldum ben aksam aksam :)) Allah hepimize hayrlı asklar nasib etsn

• yasadıkların, yasıcaklarının bedelidir umarım.. güzel seyler senn olsn inş

• Teşekkür ederim güzel temennilerin için iyi kalpli güzel insan.. Tüm güzellikler seninle olsun, Hayalini bile kuramadığın mutluluklar senin olsun..

• larke diye türkü mü var dı? yoksa o lorke miydi?

2|0
    0|0
  • sana inan kadına sahip çıkmak hissedersin

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 8

• tenden önce cümleler söylemeli o insanın adını haykırmalı

inandığım adam bana inanan adam,aidiyeti bende ama önce kim kime inanmıştı bilemiyorum

1|0
    0|0
  • akıllı adam "onu evinde gibi hissettiren" kadını seçer ama evsiz yurtsuz adamların gözü hep ulaşamadıklarında olacaktır.

3|1
    0|0
  • erkeklerin cevaplaması gerekli soruydu ama cevaplamadan geçemedim...

erkekler ona inanan ,onu seven, onu sahiplenen kadın yerine; kendisinin inandığı, kendisinin sevdiği kadını ister hayatında...kadın için sevilmek,sevmenin önündedir oysa...bir erkek ilişkiye başlamadan aşık olmalıdır,inanmalıdır,bağlanmalıdır, sonra değil sonrası zorlamadır sadece...o yüzdendir ki erkek inandığı kadındadır tümüyle ona inanla değil...

1|0
    0|0
  • Miranda Kerr e benziyorsun yazdım, silinmis. neden ki benzemiyor mu ? link

1|1
    1|0
  • erkekler ait olurmu kı o.O kım kuyruk sallarsa onun pesınde kosmaktan cekınmezler aıt olanda mılyonda 1 oda samanlıkta iğne aramaya benzer :D

1|0
    0|0
  • aitlik duygusu olmamalı benim cümlelerimi söylemesin ben kokmasın bende farklı olsun ki benim değerim farkedilebilsin aradaki mesafedir aşk çok benzersen ayrt edemezsin

1|0
    0|0
    • cok dogru ^^cok benzersen ayırt edemezsin ^^.. agzına saglık..

• inandığın kadında elbet

1|0
    0|0
  • erkeğin yaşamı 2 devirli gibidir bana göre.. ilkinde ona inanan kadını , diğerinde inandıkları kadını evleri, aileleri , ait oldukları yer bilirler .<3 canım

1|0
    1|0
Yükleniyor...