Erkekler bi bakarmısınız sorum size

erkekler çok merak ettim gerçekten aşıksınız ama açılmaya cesaret edemiyosunuz bakmakla yetiniyosunuz peki bu kız aklınızdan çıkarmı gün içinde aşık neler yaşarsınız aşık olunca o kıza karşı düşünceleriniz ne biliyim hergün görmek istermisinz yemeden içmedenmi kesilirsinizz ne merak ettim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hmm aşık olduğumda genelde zayıflarım :) o kişiye güzel güzel bakmışımdır onunda bana bakmasını beklerim bakarsa mutluyumdur gelecek var ümidi ile sevinçli olurum önce uzaktan tanımak isterim yanlış birimi hata yaparsa zoruma gider öyle değilmiş demek ki çok demişimdir. İlerleyen yaşlarda durum değişti kolay sevemedim ama sevdigim kişiye karşı çekingen oldum sürekli önemsedim gibi... üzülmesin etmesin vs... Genelde çok fazla değer verince karşı tarafın görmediği birşey ise şımarır ve size saygısı kalmaz. Ve küçüldüğünüzü hissedersiniz o kişiden soğursunuz yine yanlış kişi deyip bir fırsat ararım bulup ondan uzaklaşmışımdır tam anlatabildimmi bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• deli dolu tipler vardır aşık olunca mutlu olur.bunlar için konuşmuyorum.

kimi de daha bi melankolik mi desem romantik belki bilemedim..benim gibi :)

sevmek kimi zaman rezilce korkuludur der ya Attila İlhan.böyle hisseder.

bu tiplerde üzüntü olur

ama tabi ki düşünür insan sürekli.ben bi kızı sevmiştim 5 yıl boyunca deli gibi sevdim ama tek kelime konuşmadık.büyüdüm yine sevdim ve 1 yıl selamlaşmak için bekledim bi kızı

.yolda yürürken yanında o olsun istiyosun,her zaman her yerde hatta.şöyle yapsa böyle yapsa diye aklından bi sürü şey geçiyo.şefkatini arıyosun.

hava soğuktur mesela erkekğin montunun fermuarı açıktır,o seni tatlı bi şekilde azarlayarak sevgiyle yani şakadan azarlayarak, kapat şunu ya başıma bela olacan sonra der ve fermuarı kendi çeker :)

hiç gerçekleşmedi bu olay.ama konuyu net olarak anlatır sanıyorum.

ha bunlar dışında hayatıma çok kişi girdi.kimini çok kimini az sevdim ama neticede benim hatunumdu sevgili ve değerliydiler.hiçbirinin arkasından kötü konuşmadım kötü ayrılmadım

yine de hiçbiri

platonik de olsa harbi sevdiğin bi kız gibi olmuyo.onun başka bi tadı var.platonik aşık olmak istiyorum ya.yada uzak ulaşamayacağım birine :9

nerden açtın bu başlığı ya depreştirdin bak ühüm ühüm :)

0|0
    0|0
  • ask her daim askıdır

0|0
    0|0
  • tepki vermem , hic bisey degismez..

0|0
    0|0
  • öle bi arkdas vardı basına neler geldi :D

0|0
    0|0
    • ne geldi?

• ks den bi arkds :D oda icine cok kapanık kimseye acılamayan biriydi. bunun esofmanını zart diye beden dersinde indirdiler :D rezil oldu aleme icine kapanık olmak iyi değildmiss:D

• ne alaka sorduğum şeyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...