Başa bela yanlış anlamalar yaşıyor musunuz?

Okulun yemek menüsünde "indüklü tavuk" gördüm hayırdır dedim tavukları önce manyetik alanda mı bırakıyorlar... DVD'ciye "Machinarium var mı?" dedim "başın mı ağrıyo?" yanıtını aldım. Evet başım ağrıyor ve bunu bir yabancıyla paylaşmak istedim:)

Arkadaşım sevgilisi hakkında "voleybol oynuyor, pasörmüş" dediğinde "masör mü? haa masaj yapıyor yani?" dediğim de oldu. İnsan gerçekten komik duruma düşebiliyor.

Sizin de mutlaka vardır böyle anılarınız?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• sözlü olarak mutlaka olmuştur ama aklımda kalan bariz bir pot yok fakat yazılı olarak başıma komik bir o kadarda çok utandırıcı bir olay gelmişti

arkadaşımla msn konuşurken ona sil yazacağıma son harfte L yerine K kullanmışım tabi gönderdiktan sonra farkettim kabus gibiydi gerçekten uzunca bir sürede kırmızı kaldım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bende arkadaşlarla yürüyoduk solumdaki kapıda 'açığız' yazıyomuş bence 'açız' diye okudum onu.arkadaşa dedim dilencinin biri açız diğe tabelasını asmış kapıya kendi gitmiş diye.sonra ordan tekrar geçerken farkettim işin aslını :D

bi keresinde 4 arkadaş yürüyoruz arrkada arkadaşım ve arkadaşımın sevgilisi emre geliyo bizde diğer bi arkadaşımla önden gidiyoruz.ben emreye imre dedim yanımdaki arkadaşım neee i*ne mi dedi arkadaş ses geldi noldu ne dedi neye gülüyonuz dediler yok bişey imre dedim ibre anladı da ona gülüyoz diye kıvırdım işi :D

başka bi keresindeyse neyse onu söylemiyim :D

yanlış anlaşılmalar arkadaş arasında olunca komik ama dışarda bi yabancıya karşı olunca kötü bi duruma dönüşebiliyo :D

1|1
    0|0
    • :)) söyle yaa

• süpermiş imre ve polis olayına koptum :D

• soran@ evet yaaa :D zaten yolda erkekler benim yabancı olduğumu sanıp önce yarı ingilizce yarı almanca konuşmaya çalışıyorlar ben cevap vermeyip yoluma devam edince pis pis düşüncelerinden bahsediyorlar arkadaşlarına o zaman çok rahatsız oluyorum gerçekten.. :)

sinsityum@ bi de bu olayları yaşamak daha fena anlatırken az komik yaşarken daha bi komik :D

• soruyu okuyunca direkt bu geldi aklima link

kiyi emniyet müdürlügünü, kiyamet müdürlügü olarak okumustum, uzun süre ''ne alaka ya'' diye düsündükten sonra yanimdaki sahisa (kuzenim) ''kiyamet müdürlügü ne alaka ne amacla kurmuslar ne sacma ya'' dedigimde '' orda kiyi emniyet müdürlügü yaziyor sapsal'' demisti (:

1|2
    0|0
    • hahaha:D karikatürü görünce aklıma geldi, adam aracını bırakırken ekmek alıp gelicem demiş herhalde, arabaya eli boş dönerken polis aracından gelen anon"ticari devam et, ekmek nerde lan?":D

• aynen onu da görmüstüm bir de bu var polis anonsu muhtesem ama hahhaa link

• :D çok güldüm

• Konyada yaşayanlar bilir burada meram diye bir yer var. ormanlık alan. piknik yapmaya felan gidilir yada içmeye .Ama genelde gençler başka sebeplerle gidiyor. Neyse biz kuzenle gezmek için arabayı aldık çıktık merama. Arabanın içinde oturduk muhabbet ediyoruz. O ara benim telefon düştü. Telefonu almak için eğildim ama göremiyorum. Oda az yukarıda yok biraz sağda diyerek bulmama yardımcı olmaya çalışıyordu. O ara bir polis arabası yanımıza yaklaştı. Ve benim pozizyon ve konuşmaların azizliği ile

"Heyy hop ne oluyor orada gençler" diye üzerimize atlaması bir oldu. Şok ve sinir ile kalakalmıştım :)

0|1
    0|0
  • ahaha süpersin yaa :D şu an hatırlamıyorum ama benim de çok olmuştur öyle :D

0|0
    0|0
  • net olarak hatırladığım yok

0|0
    0|0
  • Mutlaka olmuştur fakat aklımda kalan yok.

İndüklü tavuğa koptum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yazdığım raporda varsayım ve öngörüleme yapılan geri dönüşte, "yerseniz, gideri var" demiştim.

yatırımcıyla ilgili bir durumda, "bizim arkadaşlar yatırımcıyı yatırmışlar ve işi halletmişler" demiştim.

yaptığımız tartışma sonrası gönlümü almak için yemeğe davet eden idari amireme "sakinken, şeker gibi oluyorsunuz, bal döküp yalayasım geliyor" demişliğim de var.

bankanın açık pozisyonu ile ilgili sunumda da arka fona aria giovani'nin fotoğrafını koyup, durasyon ve gap analizini anlatmam, şaşkın bakışlar sonrasında da "burada sıkılacağınızı düşündüm ve birşeyleri hareketlendirmek için bunu yaptım" demişliğim de var.

0|2
    0|0
    • 3. muhteşem :D :D: D

adam hakkatten şeker gibiymiş, yoksa çoktan kovulurdun :D

• :D evet sunumda aralara kayıp düşen adam videosu koyan da görmüştüm eğlenceli oluyor:)

• doktor haklı,o idari amir kadındı:D şaşkın şaşkın baktı, sonrasında zaten soulmatesneverdie olduğumu anlayınca, "tamam sakin ol" diyerek güldü geçti.

• arkdaşın biriyle yolda giderken arkdaş dua etmeye başladı hayırdır dedim. baksana mezar var dedi .. ve ben kahkayı patlattım...Mezar taşı işlemecisinin önünden geçiyorduk ve etraf mezarsız mezar taşlarıyla doluydu...:)

--------------------------

başka bir arkdaşla sevgili mahallesinde volta atardık. bi baktık evin birisinden duman geliyor ..arkdaş dedi mangal yapıyorlar..bende dedim ev yanıyor kapıyı kırdık 2 kişi girdik yaşlı teyzeyi kurtardık. teyzecim tavuğu ocakta unutmuş mutfak yanıyordu kahraman ilan edildik:)

--------------------

0|1
    0|0
  • Müsait bir yerde inebilir miyim diyeceğime münasip bir yerde inebilir miyim dedim otobüste.

0|0
    0|0
    • bi de "mübarek bir yerde inebilir miyim" diyen teyzeye "ilerde cami var orda indireyim" diyen dolmuş şoförü var:D

• :)) cümlenin normal hali zaten espriye açık ben uygun bir yerde durur musunuz diyorum çok asiyim yaa çkçk

• mübarek bi yer :D:D ay süpermiş :D:D

Yükleniyor...