Sevgilim neden bana yalan söylüyor?

arkadaşlar sevgilim bana duşa girdiğini söyledi demin ben bekledim 1 saat geçti dayanamadım çıkmadın mı daha dedim çıktuim şimdi aşkım dedi neyse face girdim baktım dustayim dediğinde hep facedeymiş neden yalan söylüyor sizce o kadar da söyledim konuştuk gizlimiz saklımız olmayacaktı niye saklıyor girme demezdim facedeyim dese rahatsz etmezdim saklamasını çözemedim birbirimizde şifrede yok o yüzden ne yaptığını görememde :( sebep nedir saklamasının lütfen saçma şeylr yazmayın düzgün cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi şöyle söyliyim bendede vardı bir aralar böyle birşey yalan söylemeyi alışkanlık hâline getirmiş:(

Yani çokta önemsemiyor ne yaptığını maksat sana bir cevap olsun onun için bir önemi yok ne söylediğinin muhtemelen kötü birşey yapmıyordur ama yalanı alışkanlık hâline getirdiği için farkında değil yanlış yaptığının.

0|0
    0|0
    • düzelmez mi artık umut yok mu bizim için hep böyle yalanlr mı atacak:(

• daha öncede yapmıştı bir kaç kere ama farklı tarzda konuştum anlastık söz vermişti :(

• Fazla üstüne gitme çocuğun bu tür problemler bir çok insanda var küçüklüğünde aile baskısından oluyor baskı yaparak çocuğu sürekli yalana alşıtırıyorlar ve sonunda böyle oluyor.Sevgline güzel bir dille böyle bir problemi olduğunu ve bunu yapmamasını konuşurken düşünmesi gerektiğin söyle yinede çözülmezse bir psikoloktan yardım alın.

Erkekler Ne Diyor 5

• emin ol adam hiç bunları düşünmemiştir. ben sana olan şeyi söyleyeyim. duşa girip çıkmıştır seni aramamıştır sonra facebook filan kafa dağıtmıştır. bence bu olay onu birazcık sık boğaz ettiğinden olabilir. sonuçta duşa giriyorum üstüne duştan çıktım, tuvaletim geldi yaptım rahatladım. olay bunlara kadar gider.

0|0
    0|0
  • yalan söylüyen her zaman söyler arkadaşım.kurtulmaya çalış

0|0
    0|0
  • al sana ikinci yüzü baas tekmeyi yada dır dır et.bu konuda siz kızları tek gecerim valla

0|0
    0|0
    • dır dır etmicem ama güvenim sarsıldı haksızmıyım

• güven ve kalp kırıldımı tamiri cok zordur biraz zaman alır kim bilir bundan önce daha ne gibi yalanlarla kandırdı allah bilir seni hep uyutmus bügün söyleyen yarın söyleme cesaretinide bulur haklısın hemden cok yalan kötü birşey tam 12 den vuruyor insanı!

• tipik bir ben vakkası. sıkılmş çocuk. çok sıkboğaz etme. ya da ona öyle düşündürme.

0|0
    0|0
    • nasıl sende mi böylesin yani girerken söylerdi hep girme demezdim herseyi gec o sıra zaten hiç konuşmadık 2 saat hiç konuşmamıştık dizi falan izledim rahatsz da etmedim yani öyle olsa desem ki konuşmamdan sıkıldı öyle birseyde yok ortada sadece iki saat sonunda ne yapıyorsun dedim oda duşa gircem dedi saklamasını bu yüzden anlamadım:(

• face açık kalmış olabilir ama o saat içinde birşeyler beğenip paylaşmış ise dediğin gibi yalan söylemiş sebebini sor bakalım ne diyecek. bunlar böyle küçükten başlar dahası gelir git gide daha kötü olur ilişki

0|0
    0|0
    • evet birseyler beğenmiş facede oradan anladım girdiğini :(

• 2 yıldr sevgiliyiz aşık mı bilmiyorum aşşk pahalı hediye demek değil ama zengin biri olmamasına ragmen sevgililer gününde 100 milyonluk hediye aldı sevmeyen alır mı bunları yaparken neden gizli iş ceviryo rahatsz etsem içim yanmayacak yinede cevabın için sağol

• sor içinde kalmasın

Kızlar Ne Diyor 5

• azcık nefes almaya çalışıyordur; bu şekilde takip ettiğini söyleme.

0|0
    0|0
  • Demek kı muhabbetınden sıkılmıs

0|0
    0|0
    • konuşmuyorduk ki sıkılsın:(

• valla bunun bir çok nedeni olabilir hemen aldatmaya bağlamayalım olayı belki sana söyleyemediği bişi vardır belki bi arkadaşının derdi vardı onu dinliyodu ne bileyim hemen kötüye yorma böyle ufak şeylere takılma mutluysanız lütfen

0|0
    0|0
    • anlasmıştık gizli olmayacktı aramızda ve hiç rahatszda etmedim yazmadım o ana kadar iki saat boyunca en sonunda npysn dedim duşa gircem dedi ama yalan söylemiş konuşup rahatsz etmiş olsam anlarım oda olmadı

• çok takılma dediğim gibi illaki vardır bir nedeni çok üstüne düşme ama erkekler çok ilgiden bunalıyolar burdaki saçma sapan yorumlarada bakma ağzı olan konuşuyor hödükler

• cok tesekkür ederim canım arada böyle senin gibi iyiler çıkınca insanın derdi hafifliyor

• Baskasıyla konusuyor olabilir.Yada sürekli iletişim halinde olmakdan hoşlanmıyordur.

1|0
    0|0
  • Fazla üstüne gitme birak biraz ozlesin seni o arasin mesaj atsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...