Erkekte bu fizik güzel mi sizce? İdeal mi?

Erkekte bu fizik güzel mi sizce ? İdeal mi ?

Mesela bu adamın fiziğine ideal der misiniz? Bu adamın fiziği güzel mi? Bir erkekte bu kadar kıl olmasını nasıl karşılıyorsunuz peki sadece göğüste az ve karın kısmında az. Komple değerlindirin. Boy 180 cm.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Fizik kotu ne yazik ki. Bulk donemine baslasan iyi olur. Yag oranin az bile olsa celimsiz bir body goruyorum. Kildan nefret ederim; elemanda genele gore az ama onu bile sevmem ben.

0|0
    0|0
    • Tamam zaten benim vücutta hiç kıl yok vücudum da aynı böyle. Şimdi sen buna zayıf ve çelimsiz olduğu için mi kötü dedin kılı saymasak?

• Zaten o konuda haksızsın demedim. Ama birisi sporunu yapıyorsa ve yediklerine dikkat ediyorsa vücut yağ oranı düşük olduğundan ister istemez vücut slim oluyor. Bunun önüne geçilebilmesi için kas çalışılıp hacim kazanılmasıdır ve buda uğraştır. Sağlık açısından bu ideal ha görüntü olarak bende slim olmasını pek beğenmiyorum bunu söyledim yani görüşüne katılıyom teşekkürler görüş için :D

• Rica ederim. Sen kendini saglikli hissediyorsan zaten gerisi fasa fiso. Goruntu bakimindan ideal mi diye sordugun icin o baslik altinda degerlendirdim. Evet, building uzun ugraslar ve sabir gerektiriyor.

En İyi Erkek Görüşü

• fiziğin idealimi var be

0|0
    0|0
    • yani. göbekli ve yağlı bir vücuda kimse güzel demez

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu adam ideal hatta biz türk kızlarına fazla bile

0|2
    0|0
    • Anladım. teşekkürer.

• Beğenmeyenlere aldırış etme bunun gibiysen muhtemelen herkes peşinden koşacaktır

• Teşekkür ederim ama bunu türk kızları için yapmıyorum. tamamen formumu korumak için.

• Gayet iyi ya bizler de sonuçta 90-60-90 değiliz. Fiziğin böyleyse helal olsun ne diyeyim :)

0|0
    0|0
    • evet bunun tüysüzü ama yağ oranım düşük olduğunda haliyle bel ince oluyor yanni ince bir yapı. kızlar da bunu sevmiyormus :D Sonuçta bunu kendim için yapıyorum. yorum için tşkler

• Rica ederim ne demek

Erkekler Ne Diyor 2

• İdeal mk daha ne olsun. Kolunda bile kıl yok adamın.

0|0
    0|0
  • Bence kollar biraz daha iri zatne omuz 0 onu birazcık geliştirmesi lazım göğüste yok ;) bu vücut bir boka yaramaz:)

0|0
    0|0
    • Hacim olarak öyle ama fitlik ve sağlık açısından kötü denmez bence. Hani görüntü olarak elbette fitness yapan bir erkeğin vücuduyla yarışamaz ama diğer türlü de bu vücut kötü mü oluyor şimdi yağ oranı düşük zaten fitness yapsa bile kısa sürede sonuçlar elde edebilir diye düşünüyorum :D

• Çok zayıf ama ben bunu 3 ayda öküz yaparım:)

Yükleniyor...