Karabasan gerçek midir sizce?

djvietnam
her insanda oluyormu bilmiyorum uyurken uyanamazsınız üzerinizde bir ağırlık olur sanki üstünüze biri oturmuş gibi ya bi karartı ya nefes duyarsınız başınızdan aşağı kaynar sular dökülür korkudan donar kalırsınız bismillah bile diyemezsiniz bazen çeneniz kitlenir o anın geçmesi için çaba gösterirsiniz bilim bile bu olayı tam açıklayamadı uyku felci deyip geçiştiriyolar sizce uyku felci mi yoksa karabasan var mı?
Güncellemeler
+1 yıl
astral boyutunu yaşayanlar var bende yaşamak istiyorum delimiyim ne astral boyuta geçenler anlatamıyorlarmış bende anlatabilecekmiyim merak ediyorum bi kaç kez yaşadım bu olayı siyah karartı buhar tarzı gibi bir şey ilk seferlerinde korktuğum için besmele ne kadar bildiğim dua varsa okudum gittiler zarar boyutunda ise neler oluyor astral dünyada ne var orayı asıl merak ediyorum ve bir gece hiç bir dua okumuycam gelmesini bekliycem ve geldi sağa doğru çekildim
Güncellemeler
+1 yıl
bedenim yerinde ama ben sağa doğru kayıyorum böyle dibi olmayan uçsuz bucaksız bi yere doğru gidiyorum havada sallandırılıyorum baş aşağı korkuyorum ama devamını yaşamak istiyorum gerçekten anlatılmıyormuş burdan sonrası bilim adamları ve yüce kitabımız kuranı kerim insanın sırlarla dolu olduğunu kainatın en güzel varlık olduğu boşuna söylenmemiş
Güncellemeler
+1 yıl
bu yaşadığım olayı arkadaşlarım iman zayıflığı olarak değerlendiriyor halbuki kuran kursu mezunuyum benim burda anlamadığım olağanüstü bir korku var bu gerçek insanlar rüya görür ama rüya olduklarını bilirsiniz rüya deyip geçersiniz bi çok kitap okudum bu konu hakkında bunları yaşatan bu derece gerçekçi korkuyu yaşatan karabasanmı yoksa uyku felcimi her şeye bir açıklaması olan bilim adamları ve ilahiyatçı profösör hocalarımız neden bu konuyu tam açıklamıyorlar
Karabasan gerçek midir sizce?