Vücut geliştirme ve fitness ile uğraşan yazabilir mi?

Deneyimli vücut geliştirme ve fitness ile uğraşan yazabilir mi?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• buyur

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşım 186 boyunda 85 kilo %18 yağ oranı var göbeği kaç ayda gider spora yazılalı 3 gün oldu?

• kimse bişey bilmeden yazıyor neymiş göbek yok olurmuş falan eğer sen beslenmene dikkat ediyorsan programın varsa güzel olur tabi şekerden uzak durcaksın kesinlikle ama sen tatlı yiyorsan sigara içiyorsan alkol kullanıyorsan imkansız bişey yapamazsın kasların gelişir ama az gelişir en önemlisi düzenli uyku programlı beslenme düzenli antrenman

• sen vücuduna iyi davranırsan iyi sonuçlar elde edersin kötü davranırsan iyi bişey bekleme yani

Erkekler Ne Diyor 10

• Hı buyur

1|0
    0|0
    • Erkek arkadaşım 186 boyunda 85 kilo %18 yağ oranı var göbeği kaç ayda gider spora yazılalı 3 gün oldu?

• Tamamen gitmesi için epey bir zaman lazım yaptığı spora göre de değişim gösterir ben günde 400 mekik çekiyorum böyle devam ederse 5 ayda bişey kalmaz karın kasları çıkmaya başlar

• Yok öyle bişey

• 4ncu senem

1|0
    0|0

• Yag Orani yuksek 8 kilo verse guzel olur saglam diyet cardio ile 4 ay

• evet

1|0
    0|0

• Güzel bir diyet programi ve düzenli antrenman ile 3 ay içerisinde göbeğini eritebilir. Karin kaslari ağirlikli hareketleri uygulayip kardiyo calismali

• Soru?

1|0
    0|0

• Sormaz olaydım :( Antrenörlerin elinde sihirli değnek yok bacım, sabredecek düzenli antremanlarını yapacak beslenmesine çokiyi dikkat edecek 2,3 aya eritir amacı yağ yakmaksa

• Tabi yardimci olurum yaz bana istersen?

1|0
    0|0
  • Buyur kardesim yardımcı olayim

1|0
    0|0

• Evet buyrun

1|0
    0|0

• Onlarda bu ani bekliyo zaten :D

0|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0

• Tamamen beslenmesine ve ne sıklıkla spor yaptığına bağlı. Ama verimli yapıyosa hakkını veriyorsa 3 ayda gider diye düşünüyorum. Fazla kilolu değilmiş zaten

• özele bir gel bişey sorcam hem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• buyur yardımcı olayım

1|0
    0|0

• Evet aynen :=) geçen yıl Marmarayı kazandı gitmedi

• marmaraya gidilmez mi ya ant veya yön kazanmıştır herhalde gitmediğine göre neyse dediğim gibi her sabah jok koşusu yapabilir faydası olur iyi bir salonda fitness yapsın beslenmesine dikkat etsin erir ya göbek möbek kalmaz 7 ayda

Yükleniyor...