Yapmadıgınız bişeyin faturasını neden öderizki :(

beni seven bi çocuk vardı ailem istemedi daha sonra sorunlar oldu ayrıldık... ardından 2 yıl geçti ben üniversitenin son günlerini yaşıyorum mezun olmama az kalmış bi anda babam arıyor kaçmışsın diyor... meğer o çocuk nişanı atmış beni sevdiğini söyleyerek sonradanda telefonunu falan kapatmış kaçmış o ilden millette bunu benden bildi.. arayan arayana numaramı değiştrdim .. en utanç verici olanda babam yaşadıgım şehire çağırdı gel millet görsün diye o kadar utandımki :( ardından o yaz köye gittik ve insanların öyle bakışları vardıki daha fazla utandım.. bu olay ağustosta yaşandı ve ben hala atlatamadım şokunu atlatamıyorumda ne yapıyım ben ? suç benim mi ? utanması gereken ben miyim yoksa hakkımda asılsız laf çıkrtanlarmı

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Olaya herkesin penceresinden bakarsak herkes haklı. Sizde haklısınız o bakışı atanda haklı, belki nişanı atan çocukta haklı babanda haklı.

O bakışı size atanın düşüncesi size olan nefretinden değil, o çocuğun nişanı atarken söylediği şey onun kafasında bir sen oluşturmuş, aslında sana bakıyor ama baktığı sen değilsin. Babanda haklı, öyle laflar çıkınca yüzleşip durumu kurtarmak derdinde, hiçbirşey yapmadığın için sende haklısın. Öyleyse herkese hak verirsen, utanman için bir sebep kalmadığını göreceksin.

0|0
    0|0
    • Seni seviyorsa o çocukta haklı ama tek kusur, düşüncelerini sesli dile getirmiş. Olayın özü bilinmez, belki aileleri karar vermiştir, yoksa bir insan birine evlenme teklif ettikten sonra 2 yıl önce bitmiş bir ilişkiyi bahane etmez.

• sağolasın vakit ayırdıgın için teşekkür ederim

• Rica ederim iyi geceler.

Erkekler Ne Diyor 5

• bırak kaderinde ne yazılmışa o olur ama sen unutma senin canını yakanı Yaradan görüyo.Yapmadığın şeyler için başın hep dik dursun

0|0
    0|0
    • öyle yaptım o köye giderek ama çok utandım zor dayandım çok sıktım kendimii

• haklısın ama nasıl atlatıcam bu durumu

• sabredicen sabredicen bol bol dua edicen

• Bir suc varsa sana ait olmadigi kesin

0|0
    0|0
  • utanması gereken sen değil desemde sen utanacaksın.

0|0
    0|0
  • Diğer kızı merak ettim bide sana öyle yaptığını düşünsene yazıkk mk.

0|0
    0|0
    • o kızı bende merak ediyorum anlamıyorum birini seviyorsan rsun bide herkesi toplayıp başkasının canını niye yakıyosun bide büyük nişan yapmış yani... off offf o kızda benden biliyordur bu veballe nasıl yaşanır kii anlamıyoum suçum günahım ne yaa

• ama kimse ona bişey demiyor herkes bana yüklüyor olayı

• Sabırlı olacaksın inş. En kısa zamanda atlatırsın

• walla bugün bi arkadasım diğerine yaptığı sakanın faturasını agır ödedi :D rezaletti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• utanması gereken onlar ama acısını fazlasıyla sen çekiyorsun

0|0
    0|0
    • kendi ailem onun ailesi kızın ailesi herkes ben yaptım sanıyor ve beni suçlu görüyor

• hıı işin zor olay çok karışık bence herseyi bir tarafa bırak haline şükret ya onunla evli olsaydın bir düşün bu açıdan bak millet ne derse desin boşver artık olan oldu

• evet iiki evli değilim... şükürler olsun

Yükleniyor...