Yatıya kaldığınızda geceliklerinizi götürür müsünüz?

arkadaşlar misafirliğe gittiğiniz zaman hala teyze amca vs yatıya kaldığınızı varsayalım geceliklerinizi götürür müsünüz ya da ev sahibi size.misafir geceliği diye temin eder mi eşortman takımların filan bugün bir.yaşıma daha girdim cevaplarınızı bekliyorum

Ben bu işten bir şey anlamadım...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Resmi tutumlu aileler misafiri yatıya kabul etmez ya da kendileri de kalmaz.

Aralarında akrabalık illiyeti olan ya da ailelerin birbirine son derece tanıdık ve güvenli olması durumunda ise yatı teklifini alan veren kişiler bunu aralarında konuşur , kalacak olan taraf iyi de biz birşeyler getirelim gece için der , karşı taraf siz bilirsiniz derse getirin demektir, yok bizde kullanılmamış temiz misafir gece eşyası var taşımayın ordan der ve bu mesele hallolur.

Bunu da genelde ailede anneden anneye konuşulur, kalacak bireyler kaç kişi cinsiyeti yaşı bilinir ona göre oda açılır yatak hazırlanır ve gidildiğinde kim kimle kalacak o belirlenir.

Bir yaşa daha gerek yoktu, bu konu bu şekilde çözülür.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• asla yatıya kalmam. sadece yazın halamın yazlıgına denıze gırmek ıcın gıdıyorum orayada herseyımı gotururum yanı. ama kalma taraftarı degılım bı akrabada yattıgım zaman sabaha kadar uyku tutmuyor rahat edemıyorum

0|0
    1|0
  • götürürüm neden öz ailmeni elbiseleri olsa bile huylanırım

0|0
    0|0
  • senin yaşın kaç pardon sürekli bi yaşlara giriyorsun da :)

1|0
    0|0
    • yirmiiki kardeş yaş okey:-)

• Kalacağımı biliyorsam kendi geceliklerimi götürürüm ya başkasının giydiğini giymem ben :)

1|0
    0|0
  • Genelde eşofman vermek isterler ama kabul etmem. Eşofman götürmem.

0|0
    0|0
  • Tabiki teyzemlere kalmaya gittigimde geceliklerimide getirir uyurum

1|0
    0|0
  • ben genelde ıc camasırlarla yatarım

0|0
    0|0
  • eşofman giymeyi sewmediğim için sıkıntı yok iç çamasır yeterli atlet kilot

0|0
    0|0
  • hiç bişey istemem oldugum gibi yatar uyurum

0|0
    0|0
    • günlük giydiğin kıyafetler lemi yatar sin yoksa ben mi yanlış okudum:-)

• başkasının eşyasını giymktense günlüklerimle yatar uyurum

• temiz arkadaşlargecelikler yıkanır temiz bir köşede muhafaza edilir

• yatıya kalmıyorsun! sonucda ne götürmesi vermisi lazım dı

0|0
    0|0
    • benim bildiğimi ev sahibi verir misafir geceligi hazır dir bir kenarda olması da gerekir bugün bir arkadaşım sitem etti e eşinin arkadaşı gelmiş masallah yanında yatacak birşeyok diye

• cok haklısın kendileri misafir seven biri degil galiba :S

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...