Bu beslenme düzeni Nasıl?

spordan gelince 2 dilim tam buğdaylı ekmek, brokoli çorbası, haşlama patates havuç brokoli, 1 yemek kaşığı et suyundan yapılmış bulgur pilavı, 4 tane zeytinyağında az yağla pişmiş pirzola yedim. akşam da yatmadan süt içtim ve Canım çok tatlı çektiği için sütün yanında da birtane şekersiz gofret yedim :/ sorum sizce bu menü spor sonrası beslenme için ideal mi? kilo problemim yok. kalça ve karın gelişimi sağlamak istiyorum. eksiklerin/ yanlışlarım var mı bu beslenme düzeninde?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Pirzola fazla yağlı bir protein kaynağıdır. Onun yerine tavuk göğüsü veya yağsız tarafından kırmızı et yiyebilirsin. Veya balık da idealdir antrenman sonrası icin. Diğer yediklerin uygun herhangi bir sıkıntı yok. Kahvaltını iyi yap ve şekerden uzak dur

0|0
    0|0
    • pirzolaları yağlarını ayırarak yedim zaten😊 sürekli tavuk yediğim için, bir bıkkınlık geldi ondan bir değişiklik yapayım dedim hep de aynı şey çekilmiyor.. şekerden uzak durmaya çalışıyorum mümkün olduğunca arada bir çok az bal, pekmez ya da şekersiz ve bitter çikolatalı gofret tüketiyorum işte. hamurişi kızartma vs hiç yok zaten..

• teşekkür ederim 😊 10 dk orta tempoda yürüyüp, 10 dk ayakta spinning yapıyorum kardiyo olarak. yeterli sanırım benim için..

• Yeterli fazlasını yapma, rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• oncesıde ne yedın ve pırzola guzel proteın fkt et suyu yagdır gerek yok normal sekılde ye bulguru havuc brokolı guzel sutte ıyı proteın guzel oncesınde ne yıyorsun

0|0
    0|0
    • öncesinde değişiyor kimi Zaman smoothie, kimi Zaman yoğurt, kimi Zaman kahve-bitter çikolata, kimi Zaman muz veya elma, kimi Zaman tavuk falan..

• kahvaltıda 2 yumurta tüketiyorum, peynirle falan. öğlen de genelde protein almaya çalışıyorum, hiç et yiyemiyorsam yoğurdun içine bir kaşık chia tohumu atıp yiyorum..

• Yetersiz oglende yemelisin

• Acliktan oleceksin be kizim

0|0
    0|0
  • hepsi güzelde yanında mutlaka cinsemg sevgiler

0|0
    0|0
  • Sabah yulaf ezmesi he faydasını anliycaksin

0|0
    0|0
    • yulaf ezmesini smoothielere katıyorum genelde. sabah yenirse ne gibi bir faydası olur?

• Karbonitrat ağırlıklı sporda enerji verir ve karnı tok tutar

• Beslnme duzenin çok guzel. boyle devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• protein ağrlıklık besleniyorsun spor için ideal bir beslenme

0|0
    0|0
  • Kahvaltını düzenli yaparsan istediğin vücuda kolay ulaşırsın :)

0|0
    0|0
    • umarım, teşekkür ederim :)

Yükleniyor...