Kendi hayatınızı yani geleceğinizi sırf aileniz doğrultusunda yönlendirir misiniz

mesela erkekler için ilerideki iş hayatınızı aileniz tercih etse onu mu yaparsınız yoksa kendi yolunuza mı bakarsınız

kızlar siz sevgiliniz yok ve anneniz size orta dereceli bi eş adayı gösterse evlenir misiniz..

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• evet ailem benim için herseyin en iyisini düşünür çünkü benim asla üzülmemi istemezler benim neyi isteyip istemeyecegimi de bilirler hayatta asla üzmek istemediğim iki insan onlar sırf kendi istedikleri yönde benimle ilgili plan kurmazlar benimde istyecegm planlar kurarlar benim içinde en iyisi olacak o yüzden harika bir aileye sahibim ve geleceğimi onların istediği doğrultuda yönlendiririm =)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• görücü usülü ile diyorsun yani ? hayır evlenmem tabi ki de sevmediğim insanla bir ömür geçer mi ?

0|1
    0|0
    • sevdiğini alamazsan aldığını seveceksin demişler farzetki sevdiğin seni almadı ewlenmediniz o zaman ne yapacaksın peki?

• her şey evlilik değil ya sevmediğim biriyle niye hayatımı ömrümü harcııyım ? ayrıca sırf evlenmek için de sevmediğim bir kişiyi ömür boyu sevmek için harcayamam allah kimsenin başına böyle bir şey vermesin

Erkekler Ne Diyor 1

• O beni doğurmuş, büyütmüş. Hayatta olma sebebim bir şey istemiş çok mu?

0|1
    0|0
Yükleniyor...