Ne ölçüde kokarsınız ve ne kokarsınız :)

arkadaşlar daha sık ne kokarsınız termi , parfümmü yada hiç bişe kokmazmısınız :) koktuğunuz her ne ise ne boyutta ,örneğin yeğenim bayılır bana , abi nasıl bi parfüm kokuyorsun geçtiğin yer sen kokuyor , şamaşırların yastığın havlun bile , seni takip etmek çok kolay geçtiğin yerde kokun kalıyor diyo , bunun gibi sizler ne derece de ne kokarsınız :)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• saclarimi sIk sIk yikarim ,shampuan kokarim hep ,bide parfum :D arkadaslar oyle soyluyor shampuanci :D

0|1
    0|0
    • vayyyy güzelmiş beğendim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• şamaşırların çok ilginç nasıl bir şamaşırmış o:D

Genelde parfüm ama eğer duş falan aldıysam parfüm kullanmam.Çünkü zaten temizimdir sampuan kokum neyime yetmiyor ama bir iki geçmişse mutlaka roll kullanırım ve parfüm sıkarım ayrıca çok ter kokmam kokumu aldığım an doğru duşa girerim.Hassasım o konuda.Temizlik imandandır.

0|0
    0|0
    • banyo yaptıktan son tene parfüm sıkıp üstünü giyindiğin de o kokunun daha uzun ve kalıcı olduğunu biliyormuydun :)

• Nereye istersen transfer et ettiğin yer değil olduğum yerdeyim.:)

Neyse uzatmaya gerek yok sen benim ne demek istediğimi anladın farzedıyorum:)

• selpak verirmisin çok kanıyor :)

• bende parfum roll on falan kullanmam sanki gözenekleri tikiyor gibi geliyor bana..ama genellikle deniz koktugum söylenir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben jelibon kokarım bende anlamıyorum kendi kokum böyle çevremdekiler hep jelibon kokusu gelyo der :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ter kokmam. Dışarıya çıkacaksam veya özel bir günse parfüm kokarım.

0|0
    0|0
  • kaliteliyim diyor kızlar ekleyin

0|0
    0|0
    • :) ne alaka ya kendimi satışa çıkarmadım :) tok satıcı gibiyim her gelene zıplamıyorum rahat ol :)

• sabahları osuruk kokuyorum sanırım:)

0|0
    0|0
    • :) mahşallah :)

• yalancı demeyelimde. kendi kokusunu insan çoğu zaman farkedemez diyelim:)

• :) :) mantıklı , öyle diyelim :) ŞİMDİ BİZ YAPMADIK DESEKTE YAPTI DERLERRRRR :) :)

Yükleniyor...