Drogba mı R.carlos mu transfer olduğunda büyük ses getirdi?

Drogba mı R.carlos mu transfer olduğunda büyük ses getirdi?

Dipnot: Birbirinizi yemeden, laf atmadan, argo konuşmadan, küfür etmeden cevap verirseniz memnun olurum!

• Drogba
    67% (8)63% (24)64% (32)Oy Ver
  • R.Carlos
    33% (4)37% (14)36% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|22

En İyi Kız Görüşü

• Ikiside müthiş oyuncular...Ama ben Drogbnın daha cok ses getrdgne inanyorum..

1|3
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 22

• Drogba+Sneijder

3|3
    1|1
  • 2side klas ve yaşlı oyuncular olduğundan hemen hemen aynıydı ama carlosun r.madridten direk gelmesi 1 adım önde olmasını sağladı.diğer yandan guti ve quaresmada büyük yankı uyandırmıştı

0|1
    3|2
  • ikiside büyük oyuncu ama futbol dünyasinda en fazla konusulanlar her zaman forvetlerdir

1|4
    1|0
  • fenerbahcelilerin bile agzının suyu aktı tabiki drogba

2|2
    0|1
  • valla onu bilmemde sabri gol atarsa kulakları sağır edicek ses getirir buna eminim :)

1|2
    1|0
  • Carlos da büyük ve ünlü bir futbolcuydu. Ama sanırım Drogba'nın forvet olması ve oynadığı kulüplerdeki gol ortalamaları bu ankette onu öne çıkarır..

0|2
    0|0
  • Drogba ses getirdi

4|1
    0|1
  • Dünyada Kariyer bakmından almadığı kupa kalmamış , gelmiş geçmiş En Büyük Futbolcu Efsane Adam Alemin Kralı Drogba'dır, ondan sonra da Şinayderdir

R.Carlos kim yaaaa tanımam etmem...fısssssssss

2|2
    1|1
  • hmm ankette carlos önde olduguna göre galatasaray taraftarımız henüz çökmedi soruya heralde :))

4|1
    0|0
  • bence maldonado en çok ses getireniydi. nasıl Türkiyeye geldi hala anlayamıyorum. kocaa maldonado..

2|2
    0|1
  • defans oyuncusu Carlos Drogba kadar ses getiremez ikisi de forvet olsa yine getiremez yani Drogba daha cok ses getirdi...

2|0
    0|1
  • Kariyer olarak dersen R. Carlos.. Ama Carlos bitik geldi.. Bi yerde para için.. Drogba öyle değil.. Ne kadar yaşlı olsada bundan önceki CL'de takımını sırtlayıp Avrupa'da şampiyon yapmış bir isimden söz ediyoruz... Fenerbahçe daha fazla teklif etmesine rağmen adam Galatasaray'a gelmek istiyorsa hedefi Şampiyonlar Lig'idir. Yani oynamaktır..

0|1
    1|2
  • her zaman tanınmış bi' forvet geldiğinde daha çok ses getirir !

0|2
    0|0
  • Tabiki ricardo Quaresma,en azından gencken geldi :D

0|3
    2|3
  • Birisi oynadığı pozisyonda en iyilerden(drogba) birisi alanında en iyisi(carlos)

Tabii ki carlos

0|2
    3|3
  • carlos yaaa drogba kim.

0|1
    0|1
  • asıl sesi guiza getirdi guzia vurdu vee yandan aut ..

0|1
    0|1
  • tabiki roberto carlos

0|0
    0|1
  • Carlos'un aldığı kupalar buradan köye yol olur :) Gelmiş geçmiş en iyi sol bekten bahsediyoruz :)

0|1
    2|2
  • Roberto Carlos.

0|2
    4|4
  • Roberto Carlos

0|1
    0|1
  • Drogba iyi de amma büyüttünüz adamı haa.Durun daha akhisara bir gol attı altı üstü çürümüş çilek...

0|0
    1|2
Yükleniyor...