Jose Mourinho nun Wesley Sneijder Hakkında Söylediği Övgü Dolu Söz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Birileri görsün bu ülkede kimin oynadığını, görsünler gerçek dünya yıldız gerçek bir 10 numara kimmiş.
Jose Mourinho size gore dünyadaki en iyi 10 numaralar kimlerdir sorusuna Sneijder ve Deco cevabını verdi. Şahsen dünyanın en iyi teknik direktörünün böyle bir açıklama yapması gerçekten çok önemlidir
Malasef dünyanın en iyi 10 numara oyuncularından birini ön libero oynatan Hocalar oldu. Malesef böyle bir 10 numarayı Alexle, Demba Ba ile Diegoyla karşılaştıranlar oldu
Dursun Özbek denen başkanda şu adamın etrafına doğru düzgün oyuncular alsında bu Sneijder in dahada keyifle izleyelim
Siz Mourinho nun bu açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• e adam hakli :D dagilin beyler

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• yazdıklarına katılıyorum ama rezil bir tipe başkan demeni kınıyorum. o ahmak değil mi bizi aptal yerine koyan? o rezil değil mi utanmadan yüzsüz yüzsüz hala istifa etmeyen...
    o rezil yönetim devam ettiği sürece hiç bir halt düzelmez.
    bize vizyonu geniş adamlar lazım.
    faruk süren-ali dürüst-abdurrahim albayrak-imparator terim dönemini geri istiyoruz

0|1
    0|0
    • Yazdıklarının çoğuna katılıyorum fakat Fatih Terim hakkında yanlış düşünüyorsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Diegomun ismini okumak bile beni heyecanlandırdı 💋❤

0|0
    0|0
    • Diego ismi ancak senin gibi birini heyacanlandırabilir zaten😆

• Sorunun Sneijderle ilgili olduğunu hatırlatıp bir daha herşeye maydonoz olmamanı tavsiye ederim sanırım sende böyle rezil olmayı istemezsin.

• Sneijderle ilgili yorum yapmak zorunda mıyım sanane anlıyor musun sanane bana sürekli sneijder şöyle böyle diyip duruyorsun banane ondan eğer bir daha aynı şeyleri tekrarlarsan engel listeme girersin sana cevap vermeye bile değmez

Erkekler Ne Diyor 10

• sneijder'in kalitesini anlamak için birilerinin sözüne bakmamıza gerek yok ki, kendisinin nasıl bir yıldız olduğunu biliyoruz

0|2
    1|0
  • Sneijder yeni bir oyuncu değilki Galatasaraya gelmeden öncede dünya yıldızıydı. Oynadığı takımlarda harikalar yaratan birisi o. Bizde de ilk sezonlar çok iyiydi ama krize girdiğimiz için oda bişey yapamıyo şu sıralar.

0|1
    1|0
  • mourinho ne diyorsa odur.

0|1
    0|0
  • Chelsea nin kötü gidişi rastlantısal değil anlaşılan, Mourinho bayağı mala bağladı bu sıralar asdgks

1|2
    0|2
    • Mourinho tarih yazarkende Sneijder hakkında bu açıklamaları yaptı bence mala bağlayanları fazla uzakta arama:)

• Verecek cevabı kalmayınca konu dışına çıkan, Galatasarayin başarıları altından ezilen zavalli takımın taraftarını pek fazla kaale almıyorum.
      Galatasaray ın doğasında kendisiyle dalga geçenleri oyunun sonunda ağlatmak vardır tıpkı geçen seneki gibi:)

• sen 2010 dünya kupasını izlemedin heralde

• wes daha galatasaraya gelmeden dünyada en sevdiğim futbolcuydu malum 2010 sezonundan dolayı ama morinhoya sorulan soru tam öyle değil çalıştığın en iyi 10 numara kim diye soruldu, ama tabi yinede büyük övgü sonuçta mou ya soruyorlar adamın çalıştığı 10 numaralar (deco-joe cole-snejder-özil-kaka-de bruyne-oscar-hazard) zaten çalışmadığı 2 büyük 10 numara kalıyor james rodriguez ve david silva

0|1
    0|0
  • Futbol bos iş

0|0
    0|0
  • Beni övecek değil ya tabi onu övecek ehehe

0|0
    0|0
  • Senin gibilerle aynı renge gönül verdiğim için utanıyorum takım yine kazanamadı daha iki saat önce rezil top oynadık sen sneijder iyi diye kendini avutuyorsun mk fener yenerse puan farkı 8 oluyor

1|1
    0|2
  • bu yıl liginde 14 maçta 15 puan alan ve 14. sırada olan takımın hocası idi demi Mou.

şaka bir yana Sneijder i istemeyecek takım yok şu an yeryüzünde ama onun kalitesini anlamak için birilerinin sözlerine değil saha içine bakmak yeterli

0|1
    0|0
  • Karısı çok hoşuma gidiyor inşallah turkiyeden gitmez

1|1
    0|2
Yükleniyor...