merhaba arkadalşar akvaryumla alakalı

akvaryumda japon besliyorum japonun yanında hangi tür balıkları besleye bilirim akvv aryumun kapasitesi 60 lt

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• bende bir katkıda bulunayım.japon tül kuyruk cinsi akvaryo-um balığı 19 derece su sıcaklığında en ideal yaşam sağlar.tropikal balıklar örnekte verebilirim özellikle bilmeden yorum yapanlar için lepistes blekmoli vs 26 27 derece bir ısıya ihyiyaçları vardır bence japun balığı kendi cinsi olan havuz balığı koyı ile bile olmaz bırak kendi halinde yaşasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Japon balıklarının oksijene duydukları ihtiyaç çok fazladır bu yüzden japon balığı zaten yaklaşık kapasitenin 20-25 litresiyle yetinicektir yanına kendi cinsine yakın balık alır beslerseniz daha uyumlu dururlar. Örneğin ; lepistes balığı, gurami balığı, teleskop balığı ve birde mutlaka çöpçü balığını almayı ihmal etmeyin.

0|0
    0|0
    • lepites sürekli rahatsız ediyor japonları kovalıyor

• Abimde de lepistes var hatta japonla çiftleşip çok değişik bir cinste balık olmuşlardı ama rahatsız ediyorlarsa diğer önerdiğim balık türlerini alabilirsin onlarla çok uyumlu olucağını düşünüyorum özellikle teleskop balığı..

• vatoz ve çöpçü beslenir..ama en iyisi kendi türünden teleskop al besle japonlar tek bi akvaryumda yaşasa daha uzun yaşar

0|0
    0|0
  • sakın lepistes alma :) çöpbalığı falan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• japon koyacağın her türü yer... japonları çıkar tropikal çeşitlerini besle

0|0
    0|0
  • at japonu uğraşma git yunus ciklet al büyüt sat para kazanırsın en azından japon çok tipsiz

0|0
    0|0
  • ben ciklet besliyorum japondan çokdaha zevkli aynı anda pirana ufak köpek balıklarıda besleye biliyorsun bence degiştir ciklete dön

0|0
    0|0
  • lepistes molly

0|0
    0|0
  • Lepistes olabilir

0|0
    0|0
  • Hep pirana beslemek istemişimdir. Canlı belgesel olur, gol olur. :|

0|0
    0|0
Yükleniyor...