Beşiktaş'a Sevinenler bir Bakabilirler Mi?

İyi Oynuyan Şansını Kullanamayan 10 Maç Sonra Yenilen #Beşiktaş 'a Sevinen Cimbomların Saltanatı 2 Saat Bile Sürmedi.. Kasımpaşa İle 2-2 Berabere Kaldılar Hani BJK İçin Hep Hakem Diyorlardı Ya Şimdi Resime İyi Bakın Kasımpaşanın Verilmediği Buz Gibi Golünü .. Yorum Sizin :)
Beşiktaş'a Sevinenler  bir  Bakabilirler Mi ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Haydi cinconlar buna da ağlayın

1|2
    0|1
    • ALLAH'ın Sopası Yok ))

• İşin garip tarafı mahalle takımı dedikleri akhisar cinconun üstünde :)

• Yahu 5 Yıllık Klüp Astana İlk Golünü Atmış Mahalle Takımı Ne Ki ))

Kızlar Ne Diyor 1

• Gülme komşuna gelir başına bende sevinmiyecem yarın bizde takılabiliriz sezon sonu sevinmek en iyisi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne yapacak üzülecek mk bjk yenildi diye siz sevinmiyor musunuz sanki Galatasaray veya Fener kaybedince oturup ağlıyor musunuz futbol anlamayan insanlar şuraya gelip bir pozisyonu tartışmasın

0|2
    0|1
  • Sezon başından beri baksınlar 3 tane lehimize karar çalındıysa en az 10 tanede aleyhimize haksız düdük çalınmıştır. Ama sizin gibi ağzı başarıslıktan kokan insanlar bunları dile getiremezler.
    İnsan biraz geçen seneden ders alır

0|2
    1|2
    • Ağlama :)

• Melo? Şu Köpek Melo Anladım )) Son Derbi Derken? FB 3-2 Yenmiş Sonra Yıkılmıştı Sen Hala Lig İçşindeki Maçlara Gidip Melo İle Tatmin Ediyorsun kendini :d

• İnönude aramızda oynanılan son galibiyeti biz almıştık ama tabi daha 3. Yildizi takamayan takımın taraftarı için bunlar normal. Melo derken hani sizin şu iftiracı Oģuzhanın iftira atarak attirdigi Melo

• Ben Fenerbahçeliyim beni bağlamaz liderlik yükleniyor %50

1|0
    0|0
  • Beşiktaş kim yaa? Avrupadaki başarısı nedir? Akhisar denen mahalle takımından 2 yedi oturdu işte o kadar :))

0|1
    0|1
    • Mahalle Takımı Denilince Aklıma 1. Balıkesir.2 Rize. 3. Astana Geliyor ))

• Atletiko Madrid bile Astana yı deplasmanda yenemedi. İşte senin bilginde buraya kadar.

• Hakemin desteğine rağmen kasımpaşayı yenemedik yazıklar olsun

1|1
    0|0
Yükleniyor...