Evlendiğiniz zaman eşinizin annesine yada babasına bakarmıydınız?

Evlendiğinizde eşinizin annesine yada babasına bakarmısınız ? Aynı evde aynı tastan çorba içmek..belki huysuzdur kahrını çekersiniz,belki çok iyidir size sırdaş olur..ama herhalükarda sizin bakımınıza muhtaç bir insan ..

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• bakarım tabi ki de sonuçta bakıma muhtaç bir insan var ortada ve bu benim eşimin annesi ise elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırdım sonuçta yarın bir gün benim annem veya babamda rahatsız olabilirdi hastalığın ne zaman geleceğini zamanın bize ne getireceğini kimse bilemez , hastalar huysuz olur sonuçta canı acıyor ve yaşlılık hali elimden geldiğince güler yüzlü olmaya çalışırdım sonuçta o da benim annem sayılır evlilik sadece karşındakiyle evlenmek değil karşındakinin ailesiyle de bir nevi evlenirsin yani bir hayatı paylaşırsın , belki kocamın annesine anne diyemem ama ona annem gibi bakarım bu bu kadar nettir.

2|1
    0|0
    • +++1 aynen size katılıyorum çok güzel düşünüyorsunuz

• Mutlaka fikriniz degisecektir.

Uzaktan konuşmak kolaydır.

Basa gelince ve esinizle araniz kötü olursa yine böyle düşünebilirseniz sizi kutlarım.

• herkesi bir tutmamalısın ortada her şeyden önce yardıma bakıma muhtaç bir insan var o kadını sevmesem bile vicdanen rahat olamam eğer insansa birisi o da rahat olmaması lazım insanlık ne çabuk ölmüş böyle ya kendi annene bakıp eşinin annesine bakamıyacaksan ne anlamı var evlenmenin bir olmanın ?

Kızlar Ne Diyor 12

• hayat çok zor insan kendini bile çekemiyor ne diyelim umarım ki iyi ve kocaman kalplerimiz olur

0|1
    0|0
  • Huysuzsa bakamam herhalde. Aynı tastan da çorba içmem kimseyle zaten.

0|0
    1|1
  • Allah'ın izniyle bakarım tabi)Bana cennetin sebebi olabilecek kişiyi bağrından koparıp vermiş insanlar onlar.Başım üzerine..

0|1
    1|0
  • ya horre ya morre mecburen bakardım

0|1
    0|0
    • Hepimiz iyilik yapmayı severiz ancak bu fikir ve düşünceler bekarlikta kalıyor. Evliliğin ilk yıllarından sonra değişiyor. Esın annesi veya babasi öldüğünde yalniz kalan anne veya baba evinde yalnız yasamaya devam ediyor veya huzur evine veriliyor.

• ben gencken bana ii davranmıslarda cok ii davranrm kendim annem baabm gibi.. yok kötü niyetlilerse yine bakarım ama içten olmam

0|1
    0|0
    • anladım sırf eşiniz hatrınada olsa bakarsınız .iyilik yapmak herzaman iyidir sonuçta

• eşim hatrından ziyade yaslı oldukları için.. yaslılara ii davranmak lazm sıra biz egliyr cnkü

• aynen öyle sıra elbet bizlerede gelicek ,ama yaşlandığımız günleride görürmüyüz onuda allah bilir

• Annem 12 yıl baktı ondan kötüsü olmadı oyzden asla bakmam

1|1
    0|0
    • malesef öyle insanlarda var her ihtiyacını giderirsiniz ama günün birinde dediğiniz gibi sizden kötüsü yoktur

• aynen öyle

• bakardım tabiki yaslı sonucta

0|1
    0|0
  • Bakarız sıkıntı olmaz.

0|1
    0|0
  • kendi evimde olmaz, huysuzsa gene olmaz ,ayrıca bakmak derken sadece eşime yardımcı olabilirim

1|0
    1|0
  • Bakima muhtac ise tabii ki ama keyfi istiyorsa hayatta olmaz

0|0
    0|0
  • bakarım tabii neden olmasın

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum çok zor bi durum ben sabırlı bi insan değilim, sıkıntıyada gelemem.

Bi yerden sonra huysuzluklarına katlanamayabilirdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer oğlu varsa o baksın ben bakmazdım..Eğer erkek çocuğu yoksa mecburiyetten bakardım tabi rahat durursa huzurumu kaçırmazsa...Çoğu kişi bakarım,sevaptır felan der ama onlar yapmacık geliyor bana

1|1
    0|0
    • aynen katılıyorum sahneye çıkınca hepsi pes ederler öyleleride var ne yazıkki

• Huysuz-muysuz-mikser falan olmazlarsa, neden olmasın..

Bakarım..

Anneanne-dede ile büyüsün işte çocuk..

1|1
    0|0
  • Bakıma muhtaç ise bakmak zorundasın zaten.

1|1
    0|0
  • Bakıma muhtaç birileriyse eğer seve seve bakarım.

0|1
    0|0
  • Bakarım tabi. Bu her iki taraf içinde geçerli. Bakılmak zorunda.

0|1
    0|0
  • ihtiyacı varsa vede benim durumum müsait ise tabiki

1|1
    0|0
Yükleniyor...