Siz olsaydınız ne yapardınız ?

karsınızda tam sizin istediğiniz gibi bir kişi var kişilik inanç gelecek hayaller vs. her anlamda anlaşabileceğinizi düşünüyorsunuz fakat birbirinizi yüzyüze tanıma fırsatınız henüz olmadı net ve telefon aracılığıyla konuştunuz ve düşünceleriniz beklentileriniz tamamen aynı yönde fakat farklı ülkelerdesiniz evlenmek istiyorsunuz amaç o gönül eğlendirmek değil ama ne o ülkesini bırakıp gelebiliyor ne siz. böyle bir durum karsısında siz gidermiydiniz onun oldugu ülkeye ? orda yasayacaksınız onunla beraber o ailesinin yanında vatanının adamı olacak siz ailenizden vatanınızdan uzak olacaksınız herşeye ragmen gider misiniz ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben fransadakı bır kızı hayatımda kımseı sevmedıgım kadar sevdım Onu ıcın Fransada yasmaya bıle razıydım. Hatta bazı sorunlar oldu Tam 4 kutu hap ıctım ıntıhar ettım.. 4 sene Kendısıne yalvardım yakardım Sureklı kucuk dusurdum kendımı ona karsı. ama sonuc olrak ne oldu SIFIR SIFIR SIFIR... Yanı netten Mutlu olmanın yüzdesi Uçakların düşme yüzdesi ile aynıdır Bir milyonda Bir... Insallah 999.999 Kısıden bırısı olmazsın.. ama sanmıyorum..

0|0
    0|0
    • o da razı gel diyor ama ben gelemem diyor sen gelirsen olur diyor biyerde koyar insana o ailesiyle onun vatanında sende özlersin ama o an göremezsin kendi ülkene benzemez anne baba hakkı var annemde razı gelmez açıkcası orda yasamama ama gider miyiim gider miyim bilmiyorum o anki şartlar ne olur

• tecrubelerine dayanarak soruyorum öyleyse nasıl olsa sevmiyorum yani o mesaj atınca mutlu oluyorum ama olmycagnı biliyorum peki onunla konuşmalımıyım ? hoş kendisi mesaj atmıyor da ben onun gercekten iyi birisi olduguna ve hayatımda danışabileceğim birisi olabileceğine inanıyorum hernekadar yüzyüze görüşmesek bile enazından cevremdeki sahte insanlar gibi satmayacağına eminim ha sıkılırmı benden sıkılabilir belkide sıkılmıştır madem hayatımda yerin yok sorularınıda danışmalarınıda istemiyorum der

• bu olay hayatımda yerın yok olayı degıl.. her ınsanın Duygusal aclıgı olur Internet ortamında Bu Aclıgı fazlası Ile gıderebılıyorsun.. sonra ıs gercekten cıddıye gelınce O kısının senı doyuramayacagını anlıyorsun.. Elle tutulur gozle gorulur bır ılıskı degılkı Tamamen Hayal Kurarak Olusan gelısen bırsey.. Is reaılteye dokuldugu zaman emın olkı realite snın hayallerının cok altında olacak ve hayallerını yıkıp gececektır.. Bu durum pıskolojık bır olaydır.. Sanalda 15 yılım gectı.. Zor dostum zor..

Erkekler Ne Diyor 3

• zor dostum zor

0|0
    0|0
  • ben vatanima hic gitmedim gurbette dogdum, ama vatanim her deyma benim icimde idi, sevdigin var evlenmeyi dusunuyorsun, biraz imkaynin oldugu zaman aylenin yaninda degil de baska bir yerden arsa yada ev almaya deneyin belki o da sever tr yi, mesel ben ilerde bir gun tr ye yerlesmek isterim belki oda bunu ister

0|0
    0|0
  • Sevdiğim için dünyanın öbür ucuna giderim

herşeyi geride bırakıp her türlü zorluğa rağmen..

0|0
    0|0
    • sevmiyorsun sadece sevebileceğin bir insan ve bu devirde bulmanın çok zor oldugu nadir insanlardan

• Eğer eminsen bazı şeylerden sonuna kadar git ama aklında hiç bir zaman soru işareti kalmaması lazım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...