Trabzonspor-Fenerbahçe maçını kim kazanır?

Evet arkadaşlar Trabzonspor-Fenerbahçe bu akşam saat 20:00'de Şükrü Saraçoğlu stadyumunda karşı karşıya gelecek.

İstatistikler Fenerbahçeyi gösteriyor :

Fenerbahçe ile Trabzonspor ligde 112. maça çıkıyor. 39 yıllık rekabette Fenerbahçe 44 , Trabzonspor 37 galibiyet alırken , 30 maç da berabere sonuçlandı. Fenerbahçenin 137 golüne , Trabzonspor 126 golle cevap verdi.

Yarın ki Trabzonspor-Fenerbahçe maçını kim kazanır ?

Trabzonspor deplasmanda 16 maçtır kazanamıyor. Trabzonspor , Fenerbahçe ile yapmış olduğu son 16 maçta 11 yenilgi 5 beraberlik aldı.

Fakat Trabzonspor istatistikleri bozmak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Hepimiz biliyoruz ki Trabzonspor için Fenerbahçe müsabakası çok önemli'dir. İsterse ligde bütün maçları yenilsin ama Fenerbahçe maçını kazansın bu Trabzonlulara yeter. Trabzonlular olan biten her şeyi unutup sadece bu maça odaklanır ve kenetlenir. Bu yüzden bizleri yarın akşam çok güzel bir karşılaşma bekliyor. Ve inş. hakem hatalarının , tribün olaylarının olmadığı adaletli ve centilmenlik içerisinde çekişmeli bir maç olur ve hakeden kazanır.

Edit: Trabzonsporluyum inş. biz yeneriz :)

#ForzaTrabzonspor

• Fenerbahçe
    66% (356)62% (454)64% (810)Oy Ver
  • Trabzonspor
    34% (186)38% (273)36% (459)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Beraberlik seçeneğini koymayı unutmuşum 😄
Maç sonucu 2-0. Tebrikler Fenerbahçe. 👏

Bazı arkadaşların skor tahmini tuttu. İddia oynadıysalar paranın gözüne vurdular.😄

0|0
24|83

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Gönlüm TS den yana kuzu :D

0|5
    2|6
  • Trabzonspor

1|2
    0|0
  • umarim trabzonspor kazanir..
    yoksa bizim liderligimiz gidiyor :-/

0|3
    0|0
  • Bence fener alır

1|4
    0|2
  • Trabzonluyum ama Fenerbahçeliyiz. Gönül ister berabere bitsin. Zaten Saraçoğlunda gelenek oldu gibi; 3 senedir beraberlik çıkıyor :D

0|1
    2|1
  • Fenerbahçeliyim, fenerin de kazanmasını çok isterim ama açıkçası içimden bir ses Trabzonsporun kazanacağını söylüyor. Hak eden kazanır umarım :)

0|2
    0|0
    • İnş. içindeki ses haklı çıkar ☺ şaka şaka hak eden kazansın aynen 😄

• Hahaha içimdeki sese diyorum biraz sus diye ama dinlemiyor :D

• Tabiki Fenerbahce 🌕🔵

1|3
    0|1
  • Trabzonda yaşıyorum maç yenince milletin sokağa dökülmesi konvoy yapmasını izlemek çok eğlenceli oluyor. Mantığım fenerbahce dese de gönlüm sırf eğlence kısmı için trabzomspor yensin diyor😇

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeee Oleyy Hak eden kazansın :D

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe alır.

1|0
    0|1
  • Hem Karadeniz kızı olarak hem de Cimbomlu olarak Trabzonspor kazanır diyorum

0|1
    0|0
  • Fenerden nefret ediyorum o yüzden Trabzonspor

0|3
    3|6
  • Fenerbahçe kazanır bence.

0|0
    0|0
  • Trabzon kazansin Pis fenerliler :)

0|1
    1|0
  • Soru mu bu tabiiki de FENERBAHÇEM alacak. Oyacaz hamsileri 😂😂

2|1
    0|1
  • Kim kazanır bilmiyorum ama umarım Trabzonspor kazanır :D

0|1
    0|0
  • Ne biçim trabzonlusun. Paragraf olarak da ankette de 2. Sıraya koymuşsun Trabzon u...

0|1
    0|0
  • Trabzonspor yenseydi saçımı kazıtcaktım ama böyle bir ihtimalin olmadığını biliyordum hatta maçı bile izlemedim :D Çok soğudum soktuğumun takımından evet ben iyi gün taraftarıyım var mı

0|0
    0|0
  • beraberlik

0|1
    1|0
  • ya trabzon ya fener bahçe

0|0
    0|0
  • İnşAllahhh Allahım bizzz kazanırız. Trabzonspor ❤️💙

0|0
    0|0
  • Galatasarayyyyy😂😂😂😂😂👍✌👏

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeeee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 82

• Eşim Fenerbahçeli olmasaydı bile Fenerbahçe yensin isterdim her ne kadar Beşiktaşlı olsam ve Sarı kanaryalar yenerse liderliğe oturacağını bilsem bile.
    Trabzonun taraftarına birşey diyemem ama yönetimin akıllanması için biraz burunlarının sürtmesi lazım. Trabzonspor'suzda bir süper lig düşünülemez...
    Onlara da ihtiyacımız var. Sadece bu haftalık bu yorumum...
    Sonuç olarak iyi olan kazansın demek lazım her zaman tabiki...

1|1
    0|1
  • Fenerbahçe evinde oynamanın, kendi seyircisinin ve kadro zenginliğini bariz çok iyi şekilde kullanacaktır. Trabzonspor'da sıkıntıla var. Büyük olasılık Fenerbahçe'nin allacağı yönde elbette ama buda bir derbi. Her ne kadar büyük bir takım zor zamanlar geçirse dahi derbi havası çok farklı oluyor.

Bir Galatasaray'lı olarak zorda olsa Trabzonspor'un almasını istiyorum. Ee nihayetinde iyi olanda kazansın tabi.

0|1
    1|0
  • Trabzonspor yener = )

0|4
    2|2
  • Umarım Trabzon kazanır.

0|4
    1|1
  • Bir sevdadir FENERBAHCE..
    Ama
    Bizi sampiyonluktan eden, takim ici oyunu bozulmus bir TS var karsimuzda, 6s ve 8tas'in yenildigi hafta bizi lider yapmamak icin "laz damari tutarsa" isimiz zor.. skor 2-0

2|1
    0|1
  • Birer puan

0|1
    0|2
  • Trabzon diyorum fenerbahçeden nefret ederim çünkü koy trabzon fenere :D

0|3
    3|0
  • Trabzonspor son zamanlarda çok kötü çok kolay maçları kaybetti ya da berabere kaldı. Fenerbahçe ise evinde 3 gol yediği moldeyi çok kötü hava şartlarına rağmen 2-0 yendi bu da formunda olduğunu ya da formuna dönmeye başladığını gösteriyor.
    Not:Galatasaraylıyım.

0|1
    0|1
  • Son uc mac 0-0.. gonlumde aklimda trabzondan yana.. vurdugunuz gol olsun usaklar:)

0|1
    0|0
  • İnşallah #TS ;) :) <3

0|3
    2|0
  • trabzonspor 💓

0|2
    2|0
  • Beraberlik secenegi olmalıydı :))
    neyse artık

0|1
    0|1
  • 17 senedir Kadiköyde galibiyeti olmayan, 5 senedir Kadiköyde gol dahi atamayan Trabzonsporun bizi yenebileceğini düşünmüyorum...

Not; bu sezon başında hakemler tarafından fena doğrandınız...

0|1
    0|0
    • Top yuvarlaktır abi belli olmaz. Hakem hatası olmasında başka bir şey istemiyorum. İyi olan hakeden kazansın.

• Orası öyle tabi istatistikler geçmişi gösterir, bugün farklı sonuç çıkabilir... benim de düşüncem o, hakem hatasıyla ne kazanmak ne de kaybetmek isterim... hakeden kazansın...

• Fenerbahçeliyim ve kazanacağımızı düşünüyorum olaysız bol gollü hakemlerin ön planda olmadığı, dostluk çerçevesinde bir maç olmasını istiyorum

1|1
    0|0
  • Fener 2 1 alır.
    Üst gelir zaten maç.

2|0
    0|1
  • #Fenerbahçemiz Vurur Geçer!

3|2
    1|5
    • Evet Fener daha avantajlı ama belli olmaz. Hakeden kazansın ;) vurur geçer gibi kelimeler kullanıp provokatif hareketler sergileme kardeş. Sorumda ağız dalaşı çıkmasını istemiyorum. :D

• Değil 😄

• Tamam O Zaman. =)

• Trabzon gömer.

0|2
    1|0
  • Vura vura vura!
    Kıra kıra kıra!
    Şampiyonluk için!
    Saldır KANARYA!

Vurucaz kırıcaz patlaticaz, vuracaz kırıcaz bu maci da alicaz! ıptaciktis :D

2|3
    2|3
  • Hamsi tavada gerek...

0|1
    0|2
    • Abi bak yaşın benden büyük küfretmek istemiyorum sana. İstediğin hakareti et ama bir Trabzonlu ya sakın hamsi deme seni Palamutuyla boğar sonra 6 ay topal gezersin.

Trabzon = Kaplan'dır. Her takımın simgesi var. Trabzonunkide tarihinden beri kaplan'dır. 😉

• Bu lafın bile küfür sayılır... Kaybol gözüm görmesin seni şaşkın ergen.

• Hade şimdi uza burdan palamutları soğutma sıcak sıcak ye bir güzel. 😉

• Tabikide fenerbahce

2|1
    0|2
  • C dedim

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe: 2
    Trabzonspor: 3

0|1
    0|0
    • Berabere bile bitmez maç hakem verdi kırmızıyı..

• Abi hakem saçmaladı farkında mısın? Seyircinin baskısına dayanamıyo. Oyuncu yalandan yerde kıvranıyo vermeyeceği faulü veriyo yarım saat sonra.

• Farkındayım. Bu maçı hakemin sayesinde alacak Fenerbahçe. Zaten nedense oranı 1.25 di :)

• Omrumuzu verdik
    Gunleri tükettik
    BORDO-MAVİ uğruna
    😃
    Yenilcegimizi bile bile gittim 100 lira bastim trabzona ama cani sagolsun

0|1
    0|0
  • Berabere bitmesi yasak herhalde

0|1
    0|0
  • hak eden kazanır,

0|1
    0|0
  • 1-1 lerini yesinler ne diyelim. 😂

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe'm 💙💛💙💛💙

3|0
    1|3
  • Göztepeliyim, İnşallah Trabzonspor yener.

0|3
    2|1
  • Hadi Trabzonum alacaz inşallah :D

0|1
    1|0
  • Anadoluuuuuu olsun renk farketmez!!!

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    52
Yükleniyor...