Fikret orman başkan olduğu sürece beşiktaş 3. lüğü aşabilir mi?

Vizyonsuz yönetimle beşiktaşın başarılar kazanabileceğine inanıyor musunuz?

Güncellemeler:
Bu soruyu sorduğum günü hatırladım birden

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Akhisar fenerden puan aldı beşiktaştan puan aldı ama cincona yatar yazın bunu bir kenara

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya abi gormuyomusun akhisar nasil oynadi.

Beşiktaş ne yapsin 60 65 tane orta acmis 0 gol.

Gs macinda yatsın onlar

1|0
    0|0
    • Beşiktaş başkanı lider şampiyonluklar yaşamış kaliteli oyuncular almalı

• Insallah bakalim, avrupada birbirlerimizi desteklemek guzel.

Umarim fenerbahce ve gs de kazanir😊

• İnşallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• 15 resmi mac sonra kaybeden takıma laf etmek nasıl mantık , barca real de kaybediyor
    Kaybetmeyen takim mi var

0|0
    0|0
  • ormanmi vizyonsuz aldigi genc oyuncular ve transferde iyi hamleler sayesinde besiktas gelecegini hep garanti altina aldi bir yenilgi oldundiye hemen elestirmeyin ya

0|1
    0|0
  • Ya ağzı olan konuşuyor işte Fikret Ormanın ne suçu var o mu çıkıp atacak golü. Adam kendisi de diyor ben Futbola Karışmam idari bölümdür benim işim diye.

0|0
    0|0
    • Kaliteli oyuncular alıcak fb ve gs de olduğu gibi yöneticiler cebinden para koymalı beşiktaşın iyiliği için söylüyorum

• Ya sen kafayı mı yedin Bjk 4 sene önce iflas ediyordu. Bunlardan başka bir tane aday çıkmadı o zaman. Adamlar stadı yapıyorlar sıfırdan.250 milyon tl den fazla para harcandı oraya. Ne yapsın yani Stadı yapmasın messiyi mi getirsin. Bir oyuncuyla mı düzelecek.1 milyar tl borç var. Tüpçü cebinden 80 milyon tl koydu ne oldu şimdi geri istiyor kimse karşılıksız para vermiyor.

Oğuzhan, Atiba, Mario Gomez, Quaresma, Gökhan Töre bunları şimdi satıcam desen Fb ve Gs havada kapar Kim var Gsda Podolski bile ne kadar kötü görmüyor musun. Van persie 30 milyon euroydu ne yapsınlar o parayı hak ediyor mu şu an . Anlamıyorum ki ben senin gibi düşünenleri.

• Beşiktaşın borcu iki katına çıktı. stadı yıktığından beri 3. sezon yapamadılar. demba ba ile atınçtan gelen para stada gitmiş o para da olmasa stad yapamaklardı

• Fikret başkan gayet iyi, geçen NTVSporda dinledim onu çok iyi biri, takımı borç batağından kurtardı. Bence 3. Lük gözüyle bakılmamalı. İyi işler olacak

0|0
    0|0
  • Beşiktaş stadı olmadığı sürece şampiyon olamaz bu yılda olamıyacak.

0|0
    0|0
  • Bence Fikret Orman iyi bir başkan biraz sabır sahasız oynamak o kadar kolay bir iş değil

0|0
    0|0
  • ama şerefli 3. lük :D :D :D :D :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • ben tolga gitsin 1. oluruz diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...