Ne zaman Düzgün Form tutacaksın Tolga gözünü yediğim?

Bu adam hep bahtsızmı olur anlamadım arkadaş Geçen yıllarda Annesi bir vefat etti adam çöküşe geçti bugun yediği gol zaten ortada Allah var bu haftaya kadar hep iyi işler çıkardı fakat yediği ikinci gol kendisine hiç yakışmadı ..

Gelelim diğer soruma Yapılmayan kaleci transferi ve defans transferinin acısını Kasımpaşa ve Bugünki Akhisar maçında çıktı sanırım Bunun sorumlusu kim Elimdeki mevcut oyuncular yeter diyen Şenol hoca mı yoksa inatla Defans takviyesi yapmaktan kaçınan BEŞİKTAŞ yönetimi mi?

• Şenol hoca da kabahat var kadro genişliğini sağlamalıydı
    33% (2)60% (3)45% (5)Oy Ver
  • BEŞİKTAŞ yönetiminin izlediği Transfer politikası
    33% (2)20% (1)27% (3)Oy Ver
  • Oyuncuların Gününde olmaması (Yoğun maç trafiği)
    34% (2)20% (1)28% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• tolga hakkında bildiğim tek şey, çok yakışıklı.. :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Tolganın kumaşı iyi değil istediği kadar iyi olsun ortalama bir kaleci olur ondan. Yetenekli değil. Profesyonellik nedir bilmiyor hemen demoralize oluyor.

Bugünkü yenilginin bence asıl sorumlusu Şenol Hoca. Hep aynı oyuncularla oynadı hiç oyuncuları dinlendirmiyor. Bugün Quaresma berbattı. Sosayı çıkartıyor neden çünkü Quaresma konuşur isyan eder. Bence herkes bir durup ne oluyoruz diye kendine baksın felaket tellalığı yapmak istemem ama önümüzdeki 3 maçı kaybetmemiş işten bile değil

0|1
    0|0
    • Demorizenin Allahı bizim tolgada var zaten bakalım diğer haflarada ne halt yiyecek

ben bugun bir Kerim frei hamlesi beklerdim Q7 yerine koy kenara beklesin biraz

Q7 cıvıtmaya gene başladı bom boş kale amaçsız trivela denemeleri sok topu kaleye kıçınlamı omuzunlamı sokarsın nasıl sokarsan sok ama şu aptal hareketleri yapıp da pozisyon harcamak gerçekten aşırı gereksiz

• tabi ya bizim girdiğimiz pozisyon sayısının yanına dahi yaklaşamazlar işte bakalım ben inanmak istiyorum artık bu sene

Bir Kaleci Bir defans Transferi ile bir şampiyonluk istiyorum

• Şenol Hoca bence görecektir Kendisi Kaleciydi zaten kurulu takıma geldi bir tane efsane kaleci bulsun ya

Kızlar Ne Diyor 2

• sorun bence transfer politikasında

0|1
    0|0
  • Oyuncuların Gününde olmaması (Yoğun maç trafiği)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçen seneye göre iyi durumda ama hala eski formuna çıkamadı

0|1
    0|0
  • tosic oynatti demi defans gobeginde milosevic defans oyuncusudr ama tosic bektir bek defans ortasinda oynanilmaz

0|1
    0|0
    • Abi tosic hem defans hem bek oynaya biliyor ama asıl mevkki bek

Milosevic bizim ligimize çok ağır çıktığı maçlarda bunu gösterdi

• Oyuncu transferini her teknik adam ister. Şenol hoca yönetimin oyuncu alamayacağını bildiği için yönetimi zor durumda bırakmak istemedi. Bugünkü skorla ilgili olarak ise ersanın olmayışı oyuncuların yorgun oluşu yoğun maç trafiği...

0|1
    0|0
    • Öyle dava olmaz işte kardeşim madem oyuncu alamayacaklardı ne oldu da şimdi bir anda

Marsilyadan Chelsea dan defans oyuncuları ile Veya River platede ki Balanta ile ilgileniyorlar?

Geçelim biz o işi gene Yönetimin eline düştük.

• Ben zaten bu yönetimi beğenmiyorum. Kulübün iyiliğini düşündukleri kesin ama azcık da bizim iyiliğimizi düşünsünler. Başarı istiyoruz artık. Bu yıl da şampiyon olamazsak isyan ederim.

• Ülkede futbol da mafya oldu mk bence izlemeyin artık bunlar da oyun.

0|1
    0|0
Yükleniyor...