Galatasaray bu kez kaç yıl üstüste şampiyon olur sizce?

İlklerin takımı,Türk futbolunun lokomotifi,şanlı GALATASARAYIMIZ sizce ne kadar seri yapar bu kez? Daha önce 4 yıl üstüste şampiyon olarak rekoru elimizde tutuyoruz şuan.Bu kez kaç olabilir acaba?

link

link

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• yani marş yazmamız gerekecek.. 4ten fazla olacağına eminim.. :)

3|3
    1|0
    • haklısın :D ++++++

• haklısınız,azizin medyası işte :( Neyse inşallah kısa zamanda defolur bu fenerasyon,sonrasında düzgün biri federasyon başkanı olursa Trabzona şampiyonluk kupaları verilir inşallah..

• inşallah.. hakkıyla kazanılması şartıyla kimsenin başarısına lafımız yok zaten.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bilge sen bizim herşeyimizsin

Bilge sen bizim herşeyimizsin

Senle gurur duyuyoruz

Yolun yolumuz

Takımın takımımız

Hedefin hedefimiz

Tek büyük,GALATASARAYIMIZ ! (Huuuu ALLAH huuuuuuuu)

3|3
    1|0
    • çok duygulandım,utandırdınız beni ya :( çok çok teşekkür ederim ++++++++++++++++++++

• estagfurullah güzel yüzlü kardeşim. biz senin bu fanatikliğini ve Galatasaraylılığını çok seviyoruz,birtanesin sen :)

• çok sağolun

• bence 5 sene daha şampiyon olur

2|3
    1|0
  • fatıh terım 4 senelık rekoru kırabılır uzun vadede baktıgımızda rakıplerımızden bızı zorlayacak yok gıbı

2|2
    0|0
  • 30 sene oluruz . Galatasaray artık dünyanın en iyi 10 takımı arasına girecek , ALLAH NAZARDAN SAKLASIN ÖZELLİKLE "FBJK" NIN GÖZÜNDEN ;)

2|3
    1|1
  • Hakemlere rağmen 4-5 olur :)

2|4
    1|1
  • Ünal başkanımız 5 sene demişti o şuana kadar verdiği tüm sözleri tuttu bu yüzden 5 diyorum.

2|2
    0|1
  • şinayderli ,drokpalı , melolu efsane kadromuz en az 6 yıl lig şampiyonu 1-2 kez de şampiyonlar ligi şampiyonu olur...

1|1
    0|0
  • Fazla abartmamak şartıyla 2023'e kadar şampiyon olmasını isterim takımımın;) Yalnız basın çok şişiriyor son zamanlarda ters tepki olabilir.

1|1
    0|0
  • bilgecan biz kendimizi düzeltmemiz gerekir ben daha yeterli görmüyorum daha iyi olmalıyız

2|1
    0|0
    • olacaz imparatorumuz taşları oturtur yerine,4-4-2 den 4-2-3-1 ve 4-3-1-2 sistemlerine geçiyoruz,normaldir

• o u değilde güzel kardeşim gerçekleri görüp daha iyi icraatler yapmamız lazım bence

• Bence 2 sene üstüste olabilir. İNEGÖLSPOR da bu yıl inşallah 2. lig şampiyonu olup ptt ye yükselecek :)

0|0
    0|1
  • galatasaraylıyım ama kabul edelim potansiyeline göre baya kötü oynuyor takım

1|0
    1|0
    • cim bomlu oldugundan + ama takımımıza kötü deme lütfen. Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi biziz unutma :)

• ikinci maçtada gerizekalı gerets Hakan Şükürü ilk yarı oynatmadı,sonradan oyuna aldı,Hakan gol attı ama oyunu çevirmeye zaman kalmamıştı.Şimdi ise gerets denen salak yok,İMPARATOR var

• ya terim oynatmayı bilmiyor o takım bende olacaktı :D

• bu sene son sonra yine yıllarca hüsran

1|0
    3|2
  • 3 sene üst üste

1|0
    0|1
  • Drogba gazi hayaller hayaller..

:D

0|0
    1|1
  • Bilge,sen nasıl bir fanatiksin yahu? İşin gücün Galatasaray :) Benim çevremdeki senin yaş kızlarda böyle,aşırı futbol tutkunu fanatik çoğu. Demekki sizin modeller böyle :D

2|3
    0|0
  • bu hakemler olduğu sürece en az 5 sene olur

1|0
    2|6
    • Hakemler fenerasyon ve yayıncı kuruluş olmasa şuan 15-20 puan önde olurdu cim bom.Yayıncı kuruluş öyle istiyor diye,fenerasyon yarışın içinde tutuyor fenevi :)

• 50 tane fayda sağlıyorlar bırakta 2 hata yapsınlar size

• görmez çalmaz hata derim,ama iki pozisyondada görerek çalmadı düdüğü,geç bunları sen.sana bişe diyimmi Türk futboluna en büyük zararı yayıncı kuruluş veriyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir Fenerbahçeli olarak diyorum ki bu yılın tadını çıkarın asdfghjk

2|0
    2|2
  • bayıldım soruna 5 yıldız

senelerce sampıyon oldugumuzu gormemız dılegıyle aslanlarımız cok yasasın

2|3
    1|0
  • gs bu sene bile şampiyon olamaz

0|1
    3|3
Yükleniyor...