Ayva göbüş için yardım?

Soru bariz belli gençler. Az bir şey göbeğim var, dümdüz karın olsun istiyorum. Fiziğim oldukça iyi, 86-65-90. Gel gör, göbüş var. :) Neler önerirsin düz karın için? Spora git demeyin, evde yapabileceğim şeyler önerin. Günümün yarısı okulda geçiyor çünkü.

Güncellemeler:
Kilo 55 boy 1.78 gençler.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Şaka olarak söylemiyorum Google Play ya da Appstore'daki karın kası uygulamaları tekrara ve diyete bağlı olarak çok iş görüyor. Daha ilk alıştırmadan karnının gerginliğini hissediyorsun

0|0
    0|0
    • İndirdim zaten bir türlü başlayamadım. iLk fırsatta başlayacağım onlara zaten :)

• Yok rahatsız değilim seviyorum göbüşümü ama düz görünsün de istiyorum. :D Fark etmez pek. :D

• O zaman keyfin bilir canım :D

Erkekler Ne Diyor 8

• bunun için spor salonuna para verme zaten.. yarım mekik çalışman yeterli.. her gün 3X20 iki hafta sonra 3X30.. aa göbek nerede gitmiiişş :)

0|0
    0|0
    • Aa ne kadar basit anlattınız. :) ee bakalım görelim. :)

• Bak kadında hafif göbüş iyidir ayva göbekişte on numaradır.

0|0
    1|0
  • evde karin kaslarin icin egzersiz yapabilirsin. yemekten sonra tatli meyve yemeyi birak. glisemik indeksi yüksek seylerden uzak dur (ekmek gibi)

0|0
    0|0
    • Ekmek çok az yiyorum zaten, 55 kiloyum.

• Tamam o zaman yemekten sonra birseyler yeme ozellikle de şekerli şeyler

• Vov! Sen gibisinden varsa bir tane alırım bak

0|0
    0|0
  • Önce beslenmeni düzelt yani akşam 8 dn sonra bişey yememeye çalış. Çikolata ve cipsten uzak dur. Sonra mekik çek ve bacaklarını karnıa doğru çek, bisiklet bin yapabilirsen şınav çek

0|0
    0|0
    • Sürekli yiyorum cips çikolata yemiyorum zaten kilo aldırmıyor bana hep nötr, 55. Mekik çekebiliyorum tek seferde 60a kadar ama şınav sıft. Akşam 8den sonra yemiyorum ama

• O zaman bol şans :)

• Teşekkürler. :)

• Sekeri tuzu ekmegi kes direk bele gobege verirsin 😊

0|0
    0|0
  • Mekik cek

0|0
    0|0
    • Çekiyorum. :)

• Bükme tamamen yere uzan öyle kalk birde belli saatlerde sayiyida 5 - 5 arttırmak lazim

• Denerim, teşekkürler.

• ayva gobus candır <3

0|0
    0|0
    • Harbi mi ya? :)

• abınlerı takmazdımda basın baglıysa yapacak bısey yok :)

• Maalesef. :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Pilatesin alt karin egzersizleri etki gösterir diyr düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kendin beceremezsin. Spor hocası eşliğinde bölge çalışman gerek.

0|0
    0|0
  • Mekik cek

0|0
    0|0
    • Çekiyorum da farklı şeyler yok mu etkili?

• Mekık cek hergun 20 tne

0|0
    0|0
Yükleniyor...